Wpis z mikrobloga

Siema, pracuje na lotnisku i codziennie mam doczynienia z ruskami. Macie jakieś pomysły jak najbardziej uprzykrzyć im życie? Póki co wpadłem na:

1. Mówienie do nich jak najbardziej skomplikowanym angielskim żeby wprowadzac ich w zakłopotanie (mimo że znam biegle rosyjski i udaje że #!$%@? rozumiem xD)
2. Zaznaczanie na każdym kroku że nie akceptujemy rosyjskich kart ani waluty.
3. Możliwie jak najdłuższe wydłużanie kontroli, przeglądanie wiz, zbędne pytania.
4. Naliczanie dodatkowych opłat za każdy dodatkowy centymetr i gram bagażu (ostatnio typ rusek nie chciał dopłacić i tak się awanturował że wezwaliśmy straż graniczna i go od razu zglebowali xD)

Dajcie jescze jakieś pomysły coby wspomóc moja mała wojenkę przeciwko ruzzkim.

#ukraina #rosja #wojna #pracbaza #lotnictwo #lotnisko
  • 208
@noelo_cohelo: kwestionuję sens dyskusji z ludźmi, którzy ślepo nienawidzą Rosjan, niezależnie od ich poglądów. Rozmawiasz z ludźmi, którzy mają ochotę dręczyć ludzi za samo ich pochodzenie. Nie warto tracić czasu albo brać ich za rozsądnych, zdolnych do zrozumienia o czym piszesz.
@TheGreenBastard masz rację, ale tu chodzi o sam trend odpowiedzialności za decyzje i zachowanie przywódców. wiem, że się pisze, że 99% Rosjan... ale to jest dowód anegdotyczny. a ja znam Rosjankę która się wypowiadała bardzo negatywnie o Putinie - czy w takim przypadku mogę ją dobrze traktować czy też nie?
mówiła że jest jej ciężko bardzo z tym, co jej naród #!$%@? :/ to jeszcze mam jej dokładać swojej antypatii? odpowiedzialność zbiorowa,
@premo: to nie jest zakaz wjazdu dla Rosjan, to jest nieuznawanie wiz turystycznych i paru innych. Jest masa Rosjan którzy legitymują się rosyjskim paszportem oraz mają kartę pobytu w Polsce wiec nadal mogą do niej wjechać. I to właśnie tych Rosjan spotykać będzie teraz OP na lotnisku i to ich - naszych sąsiadów którzy potencjalnie spieprzyli z Rosji przed Putinem - będzie teraz dyskryminować ze względu na rosyjskie obywatelstwo.

Jako że
@k44wy35ywestcoastwestcoast zawsze jak widzę tego typu wpis to mam jakiś taki sprzeciw na poziomie empatii do tych rosjan
Ale potem przypominam sobie o zbrodniach na Ukrainie i o tym jaki procent rosyjskiego społeczeństwa to popiera i mam takie

A #!$%@? MI DO TEGO

dlatego ani nie pomogę Ci w znalezieniu nowych pomysłów na uprzykrzanie im życia, ale też tym bardziej nie zganię Cię za to co robisz

Nigdy więcej wojny mirki!
Uważam że trzeba jechać z każdym kto jest chociaż w minimalnym stopniu częścią tego zbrodniczego świata


masz na myśli tępych nacjonalistów chcących gnoić innych za samo miejsce urodzenia❔❓ xd
zgadzam się w całej rozciągłości

Dajcie jescze jakieś pomysły coby wspomóc moja mała wojenkę przeciwko ruzzkim.


jedź na front po prostu lol

@k44wy35ywestcoastwestcoast:
a ja znam Rosjankę która się wypowiadała bardzo negatywnie o Putinie - czy w takim przypadku mogę ją dobrze traktować czy też nie?


@noelo_cohelo: skoro ją znasz to możesz ją traktować dobrze, op odnosi się do nieznajomych a to że Twoja znajoma wypowiada się bardzo niepochlebnie o Putinie nie oznacza że nie jest winna obecnej sytuacji - wszak w rosji jest demokracja i wszyscy jej obywatele za to odpowiadają.
skoro ją znasz to możesz ją traktować dobrze


@aarahon: uff, dzięki.

rozmawiałyśmy już parę minut i wtedy się dowiedziałam, że jest Rosjanką.

no właśnie u nas też jest demokracja, a średnio się czuję odpowiedzialna za to, co robi rząd PiSu, skoro na nich nie głosowałam nigdy.