Wpis z mikrobloga

Siema, pracuje na lotnisku i codziennie mam doczynienia z ruskami. Macie jakieś pomysły jak najbardziej uprzykrzyć im życie? Póki co wpadłem na:

1. Mówienie do nich jak najbardziej skomplikowanym angielskim żeby wprowadzac ich w zakłopotanie (mimo że znam biegle rosyjski i udaje że #!$%@? rozumiem xD)
2. Zaznaczanie na każdym kroku że nie akceptujemy rosyjskich kart ani waluty.
3. Możliwie jak najdłuższe wydłużanie kontroli, przeglądanie wiz, zbędne pytania.
4. Naliczanie dodatkowych opłat za każdy dodatkowy centymetr i gram bagażu (ostatnio typ rusek nie chciał dopłacić i tak się awanturował że wezwaliśmy straż graniczna i go od razu zglebowali xD)

Dajcie jescze jakieś pomysły coby wspomóc moja mała wojenkę przeciwko ruzzkim.

#ukraina #rosja #wojna #pracbaza #lotnictwo #lotnisko
  • 208
Nikt nie ma wypisane na czole czy jest oligarcha (chociaż w sumie tacy ryaianarem nie lataja xD) czy popiera putina.


@Meybah: Ci którzy nie popierają mają zwykle paszporty lub obywatelstwa innych państw ¯\_(ツ)_/¯

Ciekawe czemu przed wojną przestali do nas kierowcy z rosji, kiedyś wielu ich było a od lutego nie spotkałem ani jednego. Dostawy z rosji zwykle wożą polacy albo kurierem przychodzą. Czyżby się bali?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Meybah czy ty serio nie rozumiesz, że takie traktowanie ruskich przekłada się na ich morale. Mają dwie opcje:

1. Zrozumieć, że ich kraj to dzicz i niech zaczną protestować.
2. Nic nie robić, żeby świat ich polubił.

@uriel_ck: 3. Utwierdzić się w przekonaniu, że przekaz płynący z ich mediów jest prawdziwy, a zachód jest pełen faszystów uciskających ich ze względu na narodowość.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
3. Utwierdzić się w przekonaniu, że przekaz płynący z ich mediów jest prawdziwy, a zachód jest pełen faszystów uciskających ich ze względu na narodowość.


@Gl1n4: I przestać podróżować po tym zgniłym zachodzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziwnym trafem każdy #!$%@? z kacapii lubi przebywać poza swoim krajem.
@KondominiumKatoSocjalistyczne: zważ że jest pewna różnica i sytuacja nie ta sama. Rząd pis ma poparcie około 30%, Putin nawet wg zagranicznych źródeł z 70%.
https://www.dw.com/pl/ankieta-powoli-spada-poparcie-rosjan-dla-wojny-w-ukrainie/a-61739190

Natomiast jeśli sprowadzasz do jednego mianownika bulwersujące Polaków zatrucie Odry do ignorowanego przez Ruskich bestialstwa ich żołnierzy to coś jest nie tak. Liczne nagrania rozmów tel. jasno pokazują jakie tam jest nastawienie.

Kolega z lotniska to nie anioł, ale po tych kilku miesiącach wojny ja się
Bo przez manipulacje, granie na historii I na uczuciach tworzą sobie mieso armatnie, takie jak Ty czy jak te saszki na Ukrainie.


@Meybah: srogie fikoły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no tak, mirek Polak czy Saszka na Ukrainie może być zmanipulowany i posłany jako mięso armatnie i to przez takich jak oni są wojny,
tak zupełnie w kontekście wojny na Ukrainie zapomiało Ci się wspomnieć o ruskich, przez
@k44wy35ywestcoastwestcoast: znasz rozkład jazdy :)

Inna sprawa, że oni jeszcze gorsze cyrki odwalali na granicy z obwodem, Polaków trzymali godzinami mimo, że przejście wolne byle życie utrudnić albo wyrwać łapówkę. Podjeżdżał ruski pokazywał paszport i od razu na bramkę i proszę do PL nawet nie sprawdzali auta czy cokolwiek i w drugą stronę podobnie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpalaczBenzyny: Uważam tak jak napisal. To ty teraz manipulujesz I próbujesz poprowadzic dyskusje tak żeby wyszło że jestem kremlowskim botem. Robisz to dokładnie tak samo niczym w Poccr 1 czy russia today, nie myślałeś żeby wysłać cv?