Wpis z mikrobloga

@NuklearnySzpadel:

Bardziej chodzi mi o to zeby ten uszkodzony lakier przede wszystkim dolnym miejscu nie narobil z czasem wiekszych szkód, a zima idzie więc też biorę to pod uwagę.
Ta usługa PDR na czym polega jakbyś mógł w skrócie opisać? Po wpisaniu tej frazy w google wyskakują mi zakłady od usuwania wgnieceń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mmenelica:

Dobrze, ja sobie to zaprawie, ale co z lakierem który odstaje? Jakoś trzeba to też wyrównać, a że nigdy takich rzeczy nie robiłem to obawiam się żeby sprawy nie pogorszyć xD
Niby nie przeszkadza to jakoś bardzo, ale sam fakt, że przez głupka to zrobiłem i jestem trochę #!$%@?ęty na punkcie samochodu (dbam jak mogę) to nie mogę przestać o tym myśleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qscc: możesz wziąć kapkę papieru wodnego wysokiej gradacji i delikatnie wyrównać powierzchnię. To jest zderzak, plastik fantastic, nie musisz się martwić rdzą czy innym #!$%@?. Już pomijając fakt, że masa samochodów ma takie ślady od pierwszego lepszego kamyka na autostradzie.. olałbym temat, zwłaszcza że nie grozi tutaj korozja. a jeśli przeszkadza to zaprawka tak jak już wspomniałem
@mmenelica:

Bardziej martwie sie korozja ze wzgledu na przykre doswiadczenia z poczatku kariery motoryzacyjnej (pozdrawiam Cie corollo i mecenasku).
W sumie jest to plastik, ale wizualnie lekko mnie to #!$%@?. Musze chyba udac, ze tego nie widze i przejdzie mi za pare dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)