Wpis z mikrobloga

@majorponury: Nie kolego. Właśnie norma społeczna jest to, ze przepuszcza się wychodzącego, a nie starszego. Nauczyciel się #!$%@?, bo gowniak nie chciał okazać „szacunku” i zarządał nazwiska, a uczeń to zlał. I słusznie, bo jakie prawo do tego ma nauczyciel. Pewnie jakby uczeń zapytał się o nazwisko nauczyciela, ten by tez się oburzył.
  • Odpowiedz
  • 46
@majorponury Okazywanie szacunku starszym i przełożonym (dla starszych i przełożonych to chyba na Podlasiu) to coś co doprowadziło nas dosłownie wprost do rządów PiSu. Jesli ci się podoba, to pewnie i tak nie zrozumiesz tego co napisałem, a jeśli ci się nie podoba, to może przestać ślepo powtarzać takie slogany. Na szacunek trzeba zasłużyć, a nauczyciel nie jest żadnym "przełożonym" ucznia i nie mam pojęcia skąd wziąłeś taki pomysł. Nauczyciel jest człowiekiem
  • Odpowiedz
@Chekatomba:

Wg Ciebie to chamstwo? Wystarczy nie pozwalać się traktować jak chłopa pańszczyźnianego? Widać ze odebrałeś te edukacje i została z Tobą


Uczenie podstawowych manier to robienie z kogoś chłopa pańszczyźnianego?
To te dziecko i wy broniąc chamstwa zachowujecie się właśnie jak oderwane od pługa wsiury.
  • Odpowiedz
@majorponury: Chamowa xD Jak nauczyciel będzie wchodzić do tramwaju to tez gowniak ma poczekać żeby wysiąść? Xd sam nie masz jakiekolwiek poczucia kultury, kultura to nie ślepe oddawanie pokłonów jak poddany swojemu królowi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@majorponury: "szacunku dla starszych" przypominam że to oni głównie głosują na pis, bo myślą że na 14 emeryturę hajs wykłada rząd. Szczerze to nigdy nie spotkałem się z większym chamstwem niż osoby starsze wychowane za prlu.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Ale zastanówmy się chwilę (chetnie przeczytam wypowiedź specjalisty) - nauczyciel jest tutaj na pozycji urzędnika państwowego (zakładam, że to szkoła publiczna - państwowa).
Jeśli był to nauczyciel tego konkretnego ucznia, to nie ma tutaj wątpliwości, ale jeśli nie, to czy ma prawo do przetwarzania danych osobowych nie swojego ucznia?
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Najbardziej absurdalne jest to że te cymbały belferskie z pełną powagą i bez cienia żenady wpisują te debilne uwagi w, jak by nie patrzeć dokument urzędowy jakim jest dziennik i oni chcą jakiś podwyżek XD. Takie matoły z przerostem ego to się nawet do mycia kibli nie nadają a są ludzie którzy myślą że jak sypniemy im więcej pieniędzy to stan edukacji publicznej się jakoś poprawi.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Kiedyś w podstawówce byłem z kolegą oddać książkę do biblioteki i akurat bibliotekarka gadała z jakimś nauczycielem. Staliśmy jak durnie chyba z 5 minut i czekaliśmy aż skończą, bo majestat nie pozwalał im przerwać rozmowy XD. Ale bym się cofną w czasie i ich #!$%@?ł. Nie wiem co im daje takie wywyższanie się nad dziećmi, nie jest to normalne
  • Odpowiedz
społeczną normą, którą jest okazywanie szacunku dla starszych. W normalnym życiu coś takiego jest nieakceptowalne, tylko wy o tym nie wiecie, no bo skąd. Takie rzeczy wynosi się z domu.


@majorponury: Ta wspaniała "społeczna norma" wychowała nam chamskich, antyspołecznych dziadów którzy ustawiają kraj pod siebie i tylko siebie. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć a nie nie zdechnąć przez X lat
L3gion - > społeczną normą, którą jest okazywanie szacunku dla starszych. W normalnym...

źródło: comment_1663428202h8y1E1OiPe5APKmBCDpVOF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@majorponury: @Jofiel: @Bumelante:
Co ciekawe widac ze to wlasnie Was od pluga oderwali. Do tego mental tego chlopa.
Pierwszenstwo ma wychodzacy, nauczyciel zaczal zachowywac sie jak cham - to taka odpowiedz dostal.
Nie dyskutuje sie z tego typu osobnikami w sposob kulturalny, bo cham sie zrozumie. Tyle.
Zreszta nauczyciele zwykle maja taka manie ze sa "uber alles", majac przed soba 10 czy 13 latkow.
Jakos przy rodzicach sa zwykle
  • Odpowiedz