Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym gównem, że praktycznie każdy youtuber ma miniaturkę ze swoją mordą otworzoną tak szeroko jakby szykował się do zrobienia blowjoba murzynowi? Chciałem sprawdzić sobie gameplay z nowego coda i doslownie to pierwsze miniaturki które mi się pokazały. Co to za jakaś nowa debilna moda. ( ͠° °)

#tojestdramat #youtube
Wedarn - Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym gównem, że praktycznie każdy youtuber m...

źródło: comment_1663346383mXrppxle9HmoBwSp2wtLXy.jpg

Pobierz
  • 34
@Wedarn: to nie jest kwestia samej klikalności u potencjalnych oglądających tylko algorytmów. Nie pamietam już gdzie i u kogo ale kiedyś w jakimś właśnie filmie ktoś o tym wspomniał, niestety nie jestem w stanie przytoczyć zrodla. YouTube automatycznie sam łowi takie miniaturki i podsyła je w proponowanych filmach częściej. Jak widać na załączonych miniaturkach wszyscy ‚powazni’ twórcy znają ten mechanizm i z niego korzystają.
@Wedarn: kiedyś zadałem podobne pytanie i któryś z wykopków napisał ciekawa teorię że te filmy są kierowane do dzieci które są podatne na skrajne emocje, jak masz te 10 lat i łapiesz wszystko tak jak widzisz to po zobaczeniu miniaturki otwartej mordy typa który gra w grę to jesteś pewny że będzie tam coś szokującego/zaskakującego, a teraz będąc dorosłym wiesz że typ będzie po prostu darł mordę i grał na komputerze