Wpis z mikrobloga

@CudMalina

No tak, teoretycznie argument 500+ powinien zamknąć mordy roszczeniowym patusom
"Masz już 500+, #!$%@? i nie wyciągaj łap po więcej"

Bo przecież 500+ nie wydajesz na rzeczy które są oczywiste przy dziecku jak komputer, wakacje, buty, kurtka czy lekarz
@LittleOpa: machający Papaj.jpg dla domów wielorodzinnych z jednym licznikiem. Machający papaj dla domów, gdzie w domu zawsze zużyjesz więcej niż w bloku. Czy mieszkanie w domu, a nie w bloku to już bycie polakiem premium? Ta kwota jest wzięta z czapki i skierowana dla kawalerek, a nie dla mieszkań większych niż 50 metrów. No i jak kogoś nie było stać na ocieplenie domu przez tyle lat, to teraz nagle będzie go
ale co mnie obchodzą inne państwa? Nie sądzisz, że praca w wieku 16-17 lat bo rodzine nie stać na życie to patologia?


@zielony_goblin
Masz rację to patologia, że nie stać rodziców na utrzymanie dziecka.

Ale praca od 16 roku życia żeby dorobić nic złym nie jest, nie znaczy to że państwo jest z gówna.
(Nasze jest ale Twój argument nie trafiony moim zdaniem)
@Paayor: To powiedz mi jak w 60 M2 w 2 osoby zużywamy 1200 kWh na rok? Cud.
Machający Papaj do wszystkich którzy nie potrafią ogarnąć przez lata pomp które działają na 100% mocy w środku nocy, świateł na tradycyjnych żarówkach których się wyłączyć nie chce, klimie odpalonej od marca do października.
och, czyli nagle trzeba wprowadzać ceny rynkowe dla klientów indywidualnych?


@spunky: Tak, to jeden z etapów "dekomunizacji" gospodarki. Bodajże rok temu uwolniono ceny gazu. Plan na uwolnienie cen energii elektrycznej był na 2024 rok, ale najwidoczniej z powodu kryzysu energetycznego trzeba się trochę pośpieszyć. PO czy PiS, takie są wymagania dostosowania naszej gospodarki do UE.
@LittleOpa: No cud. Ja mam indukcję i grzejnik elektryczny w łazience i zamykam się w około 2100. Komputer chodzi z 1-2h dziennie, tak samo TV, bo po prostu nie ma nas fizycznie w domu. Przepraszam, że gotuję w domu i mam tak #!$%@? rury w pionie, że muszę mieć elektryczne ogrzewanie w łazience. Albo że mam psa i muszę 3x w tygodniu odkurzać mieszkanie, żeby wszystko nie było w kłakach.
Tu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LittleOpa po #!$%@? uczciwe, gdzie od kilku lat nakręca się ludzi na pompy ciepła, żeby nie truli sąsiadów, żeby było czysto, zdrowo i przyjemnie. A teraz tym. Pompowiczom #!$%@?ą z grubej rury. Dobrze, że nie założyłem tego cuda, tylko kupiłem wyngiel, bo jeszcze bym musiał dopłacać za zdrowych sąsiadów.

Paranoja.

@2giekonto: tak samo jak osobom które mają gaz