Wpis z mikrobloga

@dybligliniaczek Rowerzyści to żadna uciążliwość? Proszę cię bardzo, ileż to razy jeden z drugim blokował drogę dojazdowa do miasta jadąc jeden obok drugiego, bo jaśnie pan ma trening. Rowerzyści to rak, którzy za nic mają poszanowanie innego użytkownika drogi. Kiedyś takim rakiem byli taksówkarze, dziś ta sama mentalność dotyczy rowerzystów. Dlatego jestem za srogimi karami, idącymi w tysiące
  • Odpowiedz
Wątek czyste złoto, nie chce mi się nawet już odpisywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Okazuje się, że piękna DDR dla pedalarzy nie istnieje, postanawiają ją ignorować, gdyż znaki były złe, podwójna ciągła, przejście dla pieszych nie takie, jak trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°) No k---a normalnie widzę DDR to nie wyciągam kodeksu przeglądając czy zarządca drogi spełnił każdy punkt, tylko na nią wjeżdżam, bo
  • Odpowiedz
@inrzynier: K---a jaki fikołek xd Co jak ci każą jechać przez podwójną ciągłą też nie wyciągasz kodeksu? Tak aporpos ścieżki po lewej stronie, to w sumie od kiedy obowiązują znaki drogowe postawione po lewej stronie jezdni? Takie podstawowe przepisy to 'wyciąganie kodeksu'?

Nie mogę z tego, chcesz pokazać rowerzystów jako tych niebezpiecznych bo na ULICY JADO a nie odpowiedziałeś czy bezpieczniejszym manewrem byłoby według ciebie dojechanie do osi jezdni, wyhamowanie,
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: @misiek007e: Pokaż p0lskiemu kierowcy przepisy ruchu drogowego że droga po lewej stronie nie zawsze obowiązuje, pokaż mu zdjęcia gdzie jest podwójna ciągła i przejechanie rowerem na drugą stronę stworzyłoby o wiele bardziej niebezpieczna sytuację utrudniającą ruch samochodów, a i tak będą zapluci odmieniać przez przypadki słowo PEDALARZ. Gdyby pewnie przejechał tak jak OP by chciał to też by mu się dostało od was xd ogólnie najlepiej niech
  • Odpowiedz
ileż to razy


@mango2018: No ileż to razy? Masz jakieś porównanie ile razy blokowali ci rowerzyści a ile razy kierowcy aut? Zrób sobie taki test: przez tydzień licz ile razy w-----ł się inny kierowca a ile razy rowerzysta.

Ze statystyk Google: robię ok 1500 km samochodem i ok 1000 km rowerem miesięcznie. Nie pamiętam kiedy mi coś odwalił rowerzysta kiedy jechałem samochodem, za to inni kierowcy to można pisać opowieść. Oczywiście ich jest więcej i większość jeździ normalnie, ale jeżeli chodzi o blokowanie to może cię zaskoczę ale gapienie się w telefon na czerwony i ruszanie z wielkim opóźnieniem na sygnalizacji która świeci zielone przez 10 sekund to jest standard. No k---a. Zamiast 5-10 samochodów przejeżdżają trzy. Za 99.99% utrudnień w ruchu odpowiedzialni są kierowcy, a przejmowanie się rowerzystami to jakiś k---a f----z. Po drodze w------z się 50 razy na innych kierowców i nagle jest! To łon! To łon jest, ten pedalarz, patrz jak mi blokuje skubany!11! rikordwidiło!
dybligliniaczek - > ileż to razy

@mango2018: No ileż to razy? Masz jakieś porównan...
  • Odpowiedz
@dybligliniaczek Brzmi to trochę jak usprawiedliwienie zła, innym złem. Ale pomysł z statystyka nawet fajny, muszę sobie tylko karteczkę przygotować rower/auto i zaznaczać plusikami. Ale masz rację, rowerzyści jakoś znacznie mocniej w-------ą, niż kierowcy, mimo że robią to znacznie rzadziej
. P.s. Przemyślałem i wiem dlaczego. Rowerzyści robią to bezczelnie i doskonale sobie zdają, że w-------ą, ale mają na to totalnie wywalone. Większość kierowców popełnia błędy nieumyślnie. Owszem, zdążają się tacy,
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Jezu, już kilka linków i cytatów z PORDu się przewinęło ze nie, rowerzysta nie ma obowiązku domyślać się co zarządca miał na myśli po lewej stronie, ale ignorant pozostanie ignorantem najwyraźniej xd

Jakie stwarza zagrożenie rowerzysta jadąc na jezdni? To p---a kierowca co najwyżej stwarza nie potrafiąc go wyprzedzić i płacząc w internecie xd
  • Odpowiedz
K---a jaki fikołek xd Co jak ci każą jechać przez podwójną ciągłą też nie wyciągasz kodeksu? Tak aporpos ścieżki po lewej stronie, to w sumie od kiedy obowiązują znaki drogowe postawione po lewej stronie jezdni? Takie podstawowe przepisy to 'wyciąganie kodeksu'?


@Szalom: no to nawet jak już strasznie nie widzisz ścieżki po lewej stronie, to mógł wjechać sobie NA PIĘKNĄ DDR PO PRAWEJ STRONIE TYM OTO WJAZDEM. ale nie wjechał,
inrzynier - > K---a jaki fikołek xd Co jak ci każą jechać przez podwójną ciągłą też n...

źródło: comment_1663135108hdomFeDZnFfTw3nExWwmmk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Szalom: XD No tak, pedalarz nigdy nie ma obowiązku nic, jak mu za trudno sprawdzić to go nie obowiązuje.

A jakie zagrożenie sprawia samochód zaparkowany na Ścieżce rowerowej?
Mniejsze niż rowerzysta w ruchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak trudno zejść z rowerka i ominąć zaparkowane na ścieżce auto? Lepiej płakać w necie co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@inrzynier: Przecież ja nie mówię o tej sytuacji, tylko o tej wschodniej xd chociaż tutaj ta organizacja ruchu tez jest do d--y, ale tu jeszcze idzie ogarnąć

@yhbgrobdoivbvwamsv: Samochód zaparkowany na drodze jakie sprawie zagrożenie? A co to ma do rzeczy? Jakie fikołki jeszcze odwalisz?

Samochód zaparkowany na drodze rowerowej popełnia wykroczenie - rowerzysta w sytuacji OPa nie - i możesz się popłakać jeszcze mam to w dupie.
  • Odpowiedz
Przecież ja nie mówię o tej sytuacji, tylko o tej wschodniej xd chociaż tutaj ta organizacja ruchu tez jest do d--y, ale tu jeszcze idzie ogarnąć


@Szalom: dobra, czyli się zgadzamy panie kolego. poważnie.

mógł wjechać sobie zaraz za skrzyżowaniem, na którym stałem, ale zignorował bo znak jest obrócony. później nie ma wjazdu przez jakieś 4 kilometry XD i jest rondo, może tam wjechał ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Szalom: w dupie to masz jakkolwiek konsekwencje wypowiedzi xD jak bełkot o zagrożeniu nie pasuje to zmiana narracji xD

Prawdziwy pedalarz, wieczne pretensje do świata, wieczne kompleksy i wieczne wahadło nastroju i praworządności i udawana obojętność.

Nie martw się, kiedyś zrobisz prawo jazdy
  • Odpowiedz