Wpis z mikrobloga

@inrzynier:
Jeżeli DDR będzie prawidłowo oznaczona, to faktycznie rowerzysta złamał przepisy. Przepraszać nie mam za co, bo Cię nie obraziłem. Napisałem tylko że ze zdjęcia nic nie wynika.
Czekam na zdjęcia!
  • Odpowiedz
@red7000: Bawelniane gacie nie robi tylko cottonworld. Wchodzilem na sciezke kilkuktornie i ani razu nie odczuwalem potrzeby strojenia sie jak pajac, chcacy zdobyc Mont Blanc. Ale do twojej wiadomosci cottonworldy i adidasy tez sie nadzadza, pod warunkiem ze nie jestes kaleka ktora umie zlamac palec we wlasnej dupie.
  • Odpowiedz
W sumie druga uwaga to po co ma wjeżdżać na ścieżkę skoro jest to wyczynowe uprawianie sportu i polega na rozwinięciu jak najszybszego tempa, rozumiem babcia na rowerze ale nie pedalarz na szosie.
  • Odpowiedz
na skrzyżowaniu, poruszając się pasem który umożliwia jazdę w więcej niż jednym kierunku rowerzysta ma prawo jechać środkiem pasa. Do prawej krawędzi ma obowiązek zjechać po przejechaniu skrzyżowania.


@Massad:

Przecież jasno widać ze przepis ten nie odnosi się do tej sytuacji.

@inrzynier:

Sprawa jasna, rowerzysta złamał przepisy. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nie, nie jedzie możliwie blisko prawej krawędzi.


@mister_pink: Jedzie. Jazda bliżej krawędzi powodowałaby, że kierowcy wyprzedzaliby go bez zachowania odpowiedniego odstępu (żeby nie wyjechać na przeciwny pas), co byłoby niebezpieczne.
  • Odpowiedz
Jedzie. Jazda bliżej krawędzi powodowałaby, że kierowcy wyprzedzaliby go bez zachowania odpowiedniego odstępu (żeby nie wyjechać na przeciwny pas), co byłoby niebezpieczne.


@ketrab86:

O chłopie. Weź już nie pisz do mnie nic więcej.
  • Odpowiedz
@inrzynier:
Pierwsze zdjęcie - nie interesuje mnie co jest po lewej.
Drugie nie jest z tego miejsca gdzie robiłeś pierwotnie fotkę.
Na trzecim znak ewidentnie jest ustawiony dla tych którzy jadą podporządkowaną a nie główną.
  • Odpowiedz
Drugie nie jest z tego miejsca gdzie robiłeś pierwotnie fotkę.


@i-marszi: JEST Z DROGI NAPRZECIWKO, GDZIE WIDAĆ OZNAKOWANIE DLA PEDALARZA, JEŚLI JECHAŁBY ZGODNIE Z PRZEPISAMI TO BY NIE MUSIAŁ SIĘ DOMYŚLAĆ, GDZIE JEST DDR
  • Odpowiedz
ani razu nie odczuwalem potrzeby strojenia sie jak pajac


@Zulf: OK... No i co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeglowałem po Bałtyku, jeździłem na rowerze po 150 km, aktualnie często chodzę po górach po 50 km - zawsze jestem ubrany tak dobrze, na ile mnie stać, bo lubię i cenię sobie wygodę, mam komfort w każdym warunkach. Nie ma tu żadnej ideologii, po prostu kupuję to, co najlepsze
  • Odpowiedz
@makrel_gieldowy: JA #!$%@? I WY SIĘ PORUSZACIE ROWERAMI PO DRODZE ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

specjalnie zrobiłem pierwsze zdjęcie (ŻÓŁTA STRZAŁKA), bo wiedziałem, że się #!$%@?
  • Odpowiedz