Wpis z mikrobloga

@yhbgrobdoivbvwamsv: Człowieku ja jeżdżę ciagle samochodem rowerem czasem dla rekreacji, czy to potrafisz dyskutować z kimś bez wrzucanie go do szuflady ze swoimi wyimaginowanymi wrogami? Gdybym mial jeździć samoxhodem tak jak wy karzecie jeździć rowerzystom to z--------m się. Bo nigdy: nie przekraczam podwójnej ciągłej przejeżdżając przez jezdnie, nie patrzę na znaki po lewej stronie jeśli nie są powtórzeniem tego z prawej.

Wieczne pretensje do świata xd to ty masz o
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Ty jesteś idiota? Nieobowiązywania znaków z lewej strony i nieprzekraczanie podwójnej ciągłej to ‚nieuznawanie projektów drogowych’? K---a obyś trollowal typie. To ty uważasz ze rowerzysta powinien łamać prawo w tym momencie. Nie udowodniłeś w zadnym przypadku ze ma obowiazek jechać ta droga rowerowa po lewej stronie. W---------j. Potem k---a się dziwić ze jesteśmy na samym końcu UE wzgledem śmierci na drogach. Rowerzyści oceniają zasadność projektów drogowych xd to ty
  • Odpowiedz
@inrzynier: generalnie to w wielu kwestiach przyznałbym ci rację ale jesteś takim frustratem, że możesz się serdecznie p-------ć moim zdaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oby Ci „pedalarze” przeszkadzali. „wyjeżdża 30/h wariat przecież jak go stuknę to go zabiję, co z tego że ma pierszeństwo” to wasza dewiza i tyle w temacie. Uprawiacie prawo jungli na drodze w stosunku do rowerzystów to nie bądźcie teraz zdziwieni że
  • Odpowiedz
możesz się serdecznie p-------ć moim zdaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jukel: mogę ci zagwarantować, że odwzajemniam to uczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°) pedalarzy całe mnóstwo odkąd zrobili te nową piękną DDR z pełną infrastrukturą. wszyscy pedalarze jeżdżą sobie jezdnią oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"znak nie w tę stronę albo odwrócony o 90 stopni? ja nie wiem co
  • Odpowiedz
@inrzynier: bo kierowcy samochodów nie naginają przepisów dotyczących parkowania w identyczny sposób XDD Takie przepychanki w internecie to mają tyle sensu że ja cię krynca
  • Odpowiedz
bo kierowcy samochodów nie naginają przepisów dotyczących parkowania w identyczny sposób XDD Takie przepychanki w internecie to mają tyle sensu że ja cię krynca


@jukel: ja p------e XD ale dałeś argument synek, coś w stylu: "a u was murzynów biją!"
  • Odpowiedz
jedzie zgodnie z obowiązującymi przepisami


@SkorpionX: obok pięknej równej DDR ( ͡° ͜ʖ ͡°) mistrz intelektu MUSIAŁ udowodnić, że z tej jednej strony nie ma znaku, więc nie wjechał XD

ale powiedz, DDR by mu chyba się lepiej jechało czy nie?
  • Odpowiedz
@inrzynier: Nie wiem w którym momencie rozmowy dałem Ci do zrozumienia że możesz nazywać mnie „synkiem”? Pieszczotliwie nabijasz się z „naginania” przepisów przez rowerzystów na swoją korzyść to podałem idealny kontrargument, kierowcy robią to samo z parkowaniem swoich rumaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy uczestnik ruchu ma swoje „patologie” i należy rozwiązywać te problemy w inny sposób niż hartując gównoburzę na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
Nie wiem w którym momencie rozmowy dałem Ci do zrozumienia że możesz nazywać mnie „synkiem”?


@jukel: w żadnym, nie denerwuj się, to tylko wymiana zdań na portalu z śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@inrzynier: ale jest to jak zakładam rozmowa między dwoma dorosłymi ludźmi także jeśli chcesz prowadzić merytoryczną dyskusję na portalu ze śmiesznymi obrazkami to zmień ton wypowiedzi bo wychodzisz na gbura i nikt ci tu racji nie przyzna choćby ten „pedalarz” ci wybił szyby w samochodzie
  • Odpowiedz
@Zulf: no straszne chłop ubrał spodnie z gąbką żeby mu było wygodniej siedzieć na siodełku po 3-4h oraz ubrał przewiewną koszulkę z specjalnym kieszonkami na plecach żeby móc włożyć tam sobie telefon i jakieś jedzenie na drogę. No k---a śmiech na sali.
  • Odpowiedz