Wpis z mikrobloga

Widzisz gdzieś obniżenie, żeby mógł wjechać? Nie bo stoisz na nim kołem...


@TytanowyJanusz: nie, ja stoję NA DRODZE (to jest skrzyżowanie), ale świetne fikołki, pozdrawiam. obniżenie jest obok tej trawy oraz przed skrzyżowaniem oczywiście.

Widzisz na zdjęciu jakiś znak "droga dla rowerów" ? Ja nie, więc to zdjęcie niczego nie
  • Odpowiedz
A czasem znaki nie tracą ważności po skrzyżowaniu?


@i-marszi: o kurcze ale się cykliści odpalili ( ͡° ͜ʖ ͡°) znak jest na początku ddr, w tej drodze, z której wyjeżdżam

To jakoś dziwnie wzdłuż tej głównej. chyba że spryskiwacze masz ustawione w bok ;)


@TytanowyJanusz: już miałem wyjeżdżać, ale nadjechał ON, więc ustawiłem się bokiem, żeby w niego nie walnąć ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@inrzynier: Bardzo dobrze :) zastosowałeś zasadę szczególnej ostrożności zbliżając się do skrzyżowania. Zasada ograniczonego zachowania też zachowana super :)

Teraz sprzęgło jedyneczka gaz i jedź dalej, a nie tu płaczesz, bo ktoś jedzie na rowerze xD :)
  • Odpowiedz
@inrzynier: bazując na samym zdjęciu to widzę chodnik, który nie wygląda aby miał 2m więc nie ma możliwości aby rowerzysta tam jechał. jak uważasz inaczej do dostarcz lepsze zdjęcia i/lub link do mam ze street view.
  • Odpowiedz
@i-marszi: bo od tamtej strony miał ddr po drugiej stronie drogi, pięknie oznakowaną, po czym przejazd przez drogę na tę stronę, po której aktualnie jedzie, pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°) dawaj kolejny fikołek, bo koleś najpierw ignorował drogę po lewej stronie a następnie po prawej, znaki są, nie będę udowadniać (nowa ddr, wiślana trasa rowerowa).
  • Odpowiedz
Teraz sprzęgło jedyneczka gaz i jedź dalej, a nie tu płaczesz, bo ktoś jedzie na rowerze xD :)


@TytanowyJanusz: ja nie płaczę, za stary jestem, śmieszą mnie cykliści ponad prawem po prostu i ich grupa wzajemnego wsparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bazując na samym zdjęciu to widzę chodnik, który nie wygląda aby miał 2m


@Massad: nie, jest to wiślana trasa rowerowa, zdjęć więcej raczej
  • Odpowiedz
@inrzynier:

Pomijając czy jedzie zgodnie z przepisami(bo droga dla rowerów jest dla kierunku przeciwnego, więc może korzystać z jezdni) to na pewno jedzie nieprawidłowo - środkiem pasa zamiast przy prawej krawędzi jezdni.
  • Odpowiedz