Wpis z mikrobloga

wystarczy że przejedzie ustępując pierwszeństwa, wjedzie na piękny wjazd specjalnie dla niego przygotowany i pojedzie sobie dalej DOBRZE OZNAKOWANĄ DDR.


@inrzynier: DDRiP*
Być może tak zrobił, tego nie wiemy. Zrobiłeś zdjęcie zanim dojechał do tego wlotu na skrzyżowaniu.
Panowie, nie oszukujmy się. Grzech nie pojechać taką ścieżką, nawet na szosie. Tak mało dróg tej jakości w kraju dla rowerzystów więc nie ma co bronić tego jegomościa.
Moglibyśmy dyskutować jakby to był ciąg pieszo rowerowy czy fatalna ścieżka z kostki brukowej plus góry i doliny ze zjazdami do posesji, ale tutaj to co prezentuje OP to jest elegancki asfalcik płaski jak stół.
Na tle różnych fatalnie zaprojektowanych ścieżek tutaj wydaje się
@inrzynier: Poczytaj o przypadku wyprzedzania na skrzyżowaniu i skręcie w prawo 3 samochodu.
Tez nie masz prawa wyprzedzać na skrzyżowaniu ale wjeżdżasz na drogę z pierwszeństwem.
Ale masz żal o co ze nie upewniłes się ze coś jedzie xd?

A jak juz tak bronisz przestrzegania przepisów to zawsze zachowujesz 1,5 od roweru i NIGDY nie przekraczasz ograniczenia prędkości?
Ludzie przestańcie spinać dupe o jakieś #!$%@? bo kogoś nie lubicie.
myślę, że kłamiesz.


@FlasH: to już twoja sprawa.

Masz filmik?


@FlasH: mam.

@TypowyXD: ale ja przecież piszę, że oczywiście wina byłaby po mojej stronie jakbym w niego uderzył. przecież to jest jasne i logiczne, nie mam z tym żadnego problemu. to wy robicie fikołki, żeby nie przyznać racji, że pedalarz łamie przepisy. to wszystko.