Wpis z mikrobloga

No i rowerzysta jedzie DW964, a ty wyjeżdżasz z podporządkowanej?


@i-marszi: tak jest.

Czy tam gdzie na tym zdjęciu stoi ten drewniany słup jest znak DDR?


@i-marszi: nie jestem pewny. to, co musisz zrozumieć to ta ddr się "zazębia" z ddr po lewej stronie. czyli albo można wyjechać ddr od strony, gdzie ja wyjeżdżałem, albo jechać po lewej stronie (tam, skąd jechał Pan Cyklista).
  • Odpowiedz
@Zulf: A mnie zawsze dziwi, że ludzie się śmieją ze stroju. Na Śnieżkę też wchodzisz w adidasach i bawełnianych gaciach, bo nie wypada ubrać się odpowiednio do okazji?
  • Odpowiedz
nie jestem pewny. to, co musisz zrozumieć to ta ddr się


@red7000:
Czy to jest DDR czy coś innego, decyduje właśnie znak. Jak w okolicy tego znaku o ograniczeniu prędkości do 70km/h nie ma znaku DDR to nie jest to DDR.
  • Odpowiedz
@red7000: nie, zakladam stroj taternika i mam se soba 5 czekanów i butle z tlenem na wszelki wypadek


To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem
  • Odpowiedz
Znaki, przepisy? Mnie to nie obowiązuje


@inrzynier: Ale który przepis cię nie obowiązuje? Ten o zakazie używania telefonu komórkowego w czasie jazdy, czy o zakazie parkowania na skrzyżowaniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Zulf: No tak. Albo strój taternika, albo cottonworldy. Nie ma nic pomiędzy, a już na pewno nie wolno zadbać o wygodę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oj, dzieci.
  • Odpowiedz
@inrzynier:

nie jestem pewny. to, co musisz zrozumieć to ta ddr się


Czy to jest DDR czy coś innego, decyduje właśnie znak. Jak w okolicy tego znaku o ograniczeniu prędkości do 70km/h nie ma znaku DDR to nie jest to DDR.

@red7000:
Coś się źle kliknęło :)
  • Odpowiedz
@mister_pink: na skrzyżowaniu, poruszając się pasem który umożliwia jazdę w więcej niż jednym kierunku rowerzysta ma prawo jechać środkiem pasa. Do prawej krawędzi ma obowiązek zjechać po przejechaniu skrzyżowania.

@inrzynier: na zdjęciu które wrzuciłeś jest C-13/C-16 poziomo. To jest DDPiR, po którym rowerzysta nie ma obowiązku jechać. Obowiązek jazdy jest tylko po DDR i Pasem dla Rowerów.
  • Odpowiedz