Wpis z mikrobloga

Jak Ukraina odbije terytoria razem z "Kymem" :) to normalnie najbliższe 10lat jeżdżę do nich na wakacje i zostawiam tam kasę... To będzie piękne pomagać turystyce i przy okazji cieszyć się, że ruskie na tej ziemi dostały #!$%@? :D

#ukraina #wojna #rosja
  • 52
  • Odpowiedz
Jak Ukraina odbije terytoria razem z "Kymem" :) to normalnie najbliższe 10lat jeżdżę do nich na wakacje i zostawiam tam kasę... To będzie piękne pomagać turystyce i przy okazji cieszyć się, że ruskie na tej ziemi dostały #!$%@? :D


@Fromsky: jeśli chcesz nad morze, to Krym jest akurat prorosyjski, ciepła tam nie zaznasz. Lepiej Odessa.
  • Odpowiedz
@Micro-Jet: @Zielonkazdr: @Fromsky: Wołajcie do zbiórki jak wam miny nogi #!$%@?ą xD
Pojechać do Lwowa, czy w góry nieopodal polskiej granicy, żeby ekonomicznie wspomóc kraj to jedno, ale #!$%@?ć się w zaminowane miejsca, które do niedawna były teatrem działań wojennych. Cóż... natura rzeczywiście dokonuje selekcji sama xD
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: ale ja nie piszę, że jadę jutro... tylko jak się uspokoi a uwierz mi że w resortach itp. pierwsze co będą ogarniać czyszczenie bo kraj będzie musiał się podnieść... a jak #!$%@? to wstawię zrzutkę a ty sypniesz miedziakami :D
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: weź przestań byłem w Tabie na wakacjach 8 dni jak już ISIS tam działało - wakacje z adrenalinką 5 posterunków z lotniska i obstawa 2 pikapów z wojskiem to są wakacje! A nie jakieś tam Władysławowo :D Tylko ludzi jakoś mało było co mi odpowiadało...
  • Odpowiedz