Wpis z mikrobloga

Jak Ukraina odbije terytoria razem z "Kymem" :) to normalnie najbliższe 10lat jeżdżę do nich na wakacje i zostawiam tam kasę... To będzie piękne pomagać turystyce i przy okazji cieszyć się, że ruskie na tej ziemi dostały #!$%@? :D

#ukraina #wojna #rosja
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fromsky: no właśnie ja po 2014 miałem takie "blat, nie zdążyłem tam pojechać" :( Marzy mi się, żeby Krym wrócił do Ukrainy i wtedy pyk na wakacje, jak już go okopią ze wszystkich stron amerykańskim sprzętem antykacapskim.
  • Odpowiedz
@Fromsky: najśmieszniejsze, że wykopki to plusują, a potem się czyta, że 5k netto abstrakcja w Polsce. Ale obyście tak wszyscy tam jeździli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fromsky: ja wyrabiam bo chce zobaczyc zrujnowane miasta… i zostawic troche kasy. Pol ukriany to teraz bedzie pole dla urbexiarzy (i tych co lubią się rozerwac po wejsciu na mine)
  • Odpowiedz
Co roku przejeżdżałem przez Ukrainę, ale dochodzę do wniosku ze teraz nie ma co ryzykowac. To dalej będzie dziki kraj i na dodatek mocno uzbrojony. Z tej biedy która tam będzie jeszcze długo cholera wie co będą uzbrojeni cywile mieli w głowie.
  • Odpowiedz