Wpis z mikrobloga

@iquiet: Nie jestem żadnym ekspertem, piszę sobie na tagu ale jak napiszesz coś źle to masz się potem tłumaczyć co najmniej jak lekarz przed komisją po popełnieniu błędu medycznego

Jeszcze gdzieś lata mój screen gdzie pisze, że stopy będą 10% - ale oczywiście to, że nie będą 10% pisałem przed decyzja banku centralnego usa o podniesieniu stóp to już nikt się nie zająknie. Musisz być Nostradamusem albo nikim
@kaaban: Nie i nigdy nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Balactatun: Możesz se wstawić ile chcesz lenny faceow, pokaz swoje prognozy z marca, kwietnia i porównamy kto był bliżej prawdy

Powyższy komentarz był pisany PRZED decyzja banku centralnego usa o agresywnym podniesieniu stóp. Aktualnie prędzej bym pisał, że będzie to 10% ale patrząc na glape to niczego nie można być pewnym
@kaaban: Mnie to śmieszy, że na takiej stronie jak wykop ktoś bierze coś na mega serio xd Tak jak w Twoim przypadku, ja Twój wpis bym potraktował jako żart a są ludzie, którzy właśnie zrobili screena i „tłumacz się teraz!!!1” XD
@pastibox: najlepsze będzie jak Ukraińcy wygrają wojnę. Skończa się działania wojenne. Skończa się embarga i sankcje a inflacja w Polsce nadal będzie rosła. Na kogo zwala winę wtedy pisowcy?


@kaluka106: Wtedy będzie deflacja. Jesteśmy już na etapie zamykania firm bo ludzie nie akceptują wyższych cen. Jeśli będzie możliwość obniżenia kosztów, a co za tym idzie ceny, to będzie wojna cenowa a w efekcie na pewno inflacja nie będzie rosnąć