Wpis z mikrobloga

@Czimchik: Nie, to jest adoptowany kot. Mamy ją z 3 miesiące już, a ona ma 8 lat. Ogólnie to zadomowiła się już, za mną łazi wszędzie, jak wychodzę zapalić to siedzi pod drzwiami i czeka aż wrócę, daje się głaskać, sama się łasi często, ma swoją miejscówkę już gdzie przesiaduje większość dnia, drapie drapak, je i pije, ogólnie normalny kot. Tylko z tym sraniem ma odpały. I jak się ją zostawi
@ktomizajalnazwy: Mój wybiega z kuwety i zaczyna biegać po mieszkaniu. Normalne jeśli chowanie pod stołem nie jest oznaka strachu lub bólu. Może ma zaparcia? Czym go karmisz? Jaki marsz żwirek i kuwetę? Może dostaw jeszcze jedna kuwetę?
@Emulsja: Kuwety ma dwie, w tym jedną od poprzednich właścicieli. Karmię ją też tą samą karmą, którą jej dawali przez całe życie, plus czasami dostanie jakąś puszkę, albo skrawki z kurczaka bo bardzo lubi i przybiega od razu do kuchni jak tylko opakowanie otwieram. Normalne te kloce stawia, ani za suche ani za mokre. Ja się faktycznie skłaniam ku tej wersji, że ktoś jej musiał przypieprzyć kiedyś i teraz ma lęk