Wpis z mikrobloga

@PositiveRate xD nie umiesz czytac ze zrozumieniem po polsku. To twoj lis sie zachowuje jak skonczony idiota i nawet najman jest w stanie bez uzywania wulgaryzmow wyjasnic mu, ze sie do niczego nie nadaje. Poczytaj sobie twity lisa o Idze, teraz wielki kibic xD zenujace zachowanie
@defkor: Jaki „twój Lis”, jakie „poczytaj”? XD Nie mam mentalności stadnej. To, że skrytykowałem OPa i Najmana nie czyni mnie „generalnym obrońcą Lisa”. Stąd nie ma żadnego sensu rozszerzanie dyskusji o jakieś inne zachowania Lisa czy kogokolwiek bo nie o tym ta dyskusja jest. Nawet nie jest o tym co Lis napisał.

Umiesz pojąć, że mimo, że mnie zwyzywałeś to jak ktoś ci przyjdzie matkę obrażać w tej konwersacji to powiem,
@erebeuzet: Reklamowałeś wpis tym, że Marcin miał wyjaśnić Lisa, a tymczasem po prostu mu nawrzucał bez żadnej merytoryki, pointy, czy bystrości odpowiedzi. To zaskakująco (jak na Najmana) ładnie napisany rzyg, a nie riposta. 2/10


@PositiveRate serio potrzebujesz pointy odpowiedzi do wpisu lisa? No to mam zła wiadomość dla ciebie, bo pewnych rzeczy nie trzeba wyjaśniać, a wnioski z wpisu Lisa można spokojnie wyciągnąć samemu. Ps. Wymagać jakiegoś podsumowania we wpisie na
@uriel_ck:

Dobra, ostatni raz bo naprawdę macie problem z łapaniem prostej treści. Patrz:

1. Uriel zaprasza dziewczynę do kina - „super mega film, dużo akcji, dawaj”
2. Para idzie do kina a tam Film o facecie w łódce #pdk
3. Dziewczyna mówi - „Ej, miał być super mega film”
4. Uriel na to - „Naprawdę potrzebujesz emocji z ruchomego obrazu? Nie możesz po prostu dorosnąć? Żal mi cię

Gdyby wpis Najmana
@defkor: No możesz dyskutować ze słownikiem i z elementarnymi zasadami dobrego wychowania oraz takimi pojęciami jak godność człowieka w kontekście np. jego choroby. Po tym co tu wysmarowałeś widzę, że po prostu jesteś prymitywny.

Uważaj jednak na język w internecie bo różni ludzie mają różną tolerancję na ordynarne chamstwo.
@PositiveRate Gdyby wpis Najmana nie był okraszony opinią OPa, że to jakieś „wyjaśnienie Lisa” tylko informacją „Najman napisał do Lisa, że jest taki i taki” to bym to zlał. Najwyżej bym uznał, że obaj sobie #!$%@?ą na tt. Tymczasem widzę, że niektórym wykopkom taki poziom ripost imponuje i to jest dla mnie smutne.

@PositiveRate źle to odbierasz. Chcąc jakieś puenty od Najmana, do durnego wpisu Lisa, to tak jakbyś chciał, żeby do