Wpis z mikrobloga

@erebeuzet: Reklamowałeś wpis tym, że Marcin miał wyjaśnić Lisa, a tymczasem po prostu mu nawrzucał bez żadnej merytoryki, pointy, czy bystrości odpowiedzi. To zaskakująco (jak na Najmana) ładnie napisany rzyg, a nie riposta. 2/10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@PositiveRate: serio potrzebujesz wyjaśnienia dlaczego wpis Lisa jest tak kretyński, że nawet wioskowy głupek to jest w stanie zauważyć?
Najman jest ci dłużny jakąś rozrywkę w formie orki?
  • Odpowiedz
po prostu mu nawrzucał bez żadnej merytoryki,


@PositiveRate: Ej, weś zrób jeszcze jakiegoś fajnego fikołka( ͡ ͜ʖ ͡)

Gdzie tam mu nawrzucał, bo nie widzę żadnych obraźliwych słów?
I wprost przeciwnie do twoich fikołków, dobrze go wyjaśnił merytorycznie, skoro T. Lis użył sformułowania "Dość perwersyjne, ponad pół życia czekać na śmierć matki, by spełniło się przeznaczenie" - trzeba być chyba po udarze, aby myśleć w taki
  • Odpowiedz
@neeet: Widzę, że wystąpił z szeregu najsłabszy dyskutant. Otóż można komuś nawrzucać i go nie wyzywać, nie wiem jakie masz standardy, że tego nie łapiesz. Po drugie, pisanie komuś, że nie ma racji i pewnie to wynika z udaru to nie jest żaden argument, żadna riposta, żadna orka tylko rzyg. Można napisać Lisowi coś celniejszego, nie? Chyba, że - odwołam się znowu do Twoich standardów - „super partia #!$%@?!” To dla
PositiveRate - @neeet: Widzę, że wystąpił z szeregu najsłabszy dyskutant. Otóż można ...

źródło: comment_1662721626EBwuV37ScTUouFGWSc3M9G.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Widzę, że wystąpił z szeregu najsłabszy dyskutant. Otóż można komuś nawrzucać i go nie wyzywać, nie wiem jakie masz standardy, że tego nie łapiesz.


@PositiveRate: Mam standardy słownikowe, za PWN:
nawrzucać
2. pot. «nawymyślać, naubliżać komuś»
nawymyślać
1. «obrzucić kogoś wymysłami, obelgami»
2. «wiele czegoś wymyślić»
wymysł
1. «zmyślenie, urojenie»

Przy czym, T. Lis faktycznie przeszedł udar, więc jest to fakt, a nie wymysł Najmana
  • Odpowiedz
@erebeuzet: No właśnie dlatego, że przeszedł udar to co się nie zgadza?

ubliżyć — ubliżać
1. «powiedzieć coś lub zachować się w sposób obrażający kogoś»
2. «stanowić obrazę, obelgę»

obrazić — obrażać
1. «uchybić czyjejś godności osobistej słowem lub czynem»
2. «naruszyć słowem lub czynem jakieś normy, prawa lub wartości»

Kto mieczem wojuje panocku…

Wytykanie komuś choroby nie uchybia godności? Nie tylko Lisa ale też innych ofiar udaru?

Po raz kolejny
  • Odpowiedz
@defkor: No właśnie o tym się produkuję od godziny. Umiecie z Najmanem kogoś obrazić mniej lub bardziej wulgarnie i nie mieć nic więcej do powiedzenia. Sam jeszcze mówisz o nienadawaniu sie do społecznościowek.
  • Odpowiedz