Wpis z mikrobloga

Uwielbiam czasami przeglądać fejsbukowe grupy. Typ żali się że mimo swoich sędziwych lat, nie może znaleźć partnerki, co nie ukrywa i mu doskwiera. Jednak z racji że te grupy są głównie administrowane, moderowane przez kobiety jest to odwrotny wykop. Typ dostaje po łypie że ma wymagania, że pragnie szczupłej, że nie chce kobiety z dzieckiem. O ile dziecko nie jest nic winne, tak nasz bohater boi się że będzie w nowej rodzinie na końcu za dzieckiem, psem i kotem. Tylko że problem w głównej zasadzie na tych grupkach leży gdzieś indziej że odbiór wpisów na temat problemów życiowych strasznie zależy od płci, wieku autora. Wiadomo jak w życiu, ilu ludzi tyle przypadków, zazwyczaj podobny schemat, ale odbiór różny. Tak dajmy na to przykład braku partnerki/partnera: kobieta ma preferencje, wymagania, dobrze, tak trzeba bo to partner na całe życie. Chłop ma, jak śmiesz, nie dziwne że jesteś sam, szukasz partnerki ze swoimi problemami, chcesz ją obarczać, męczyć? Jednak lepszy reset w mojej głowie dochodzi już w innych sprawach typ pisze że jego żona pije, trudno mu z tym bo wszystko na jego głowie. Komentarze, reakcje musisz jej pomóc, na pewno jest tego jakiś powód, nareszcie widzisz jak to wygląda gdy ona wszystkim się zajmowała, miała cały dom na głowie. Facet pije, rozwód, nie mecz się z nim kochana, rób zdjęcia, nagrywaj, szykuj materiały w sprawie rozwodu na wszelki wypadek :D. Kryzys pracy, zatrudnienia, że wzgly na nerwicę lękową, fobię: typie masz dwie sprawne ręce, ja 24h/7 dni zajmuje się 4 dzieci, weź się ogarnij. Szkoda mi że to często piszą komentują faceci, i atakują drugiego chłopa dla poklasku w internecie różowych. A jeszcze bardziej żal że ludzie z takimi samymi, podobnymi problemami nie posiadają empatii, albo ta empatia jest ukierunkowana tylko na osoby stricte do nich podobne jak płeć, wiek, albo na pokaz aby zyskać poklask jakiejś grupy.
#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieklomezczyzn
Pobierz TrzyGwiazdkiNaPagonie - Uwielbiam czasami przeglądać fejsbukowe grupy. Typ żali się ż...
źródło: comment_1662529352Kxa5CMZXKvz5tTNMUVulUb.jpg
  • 34
Wymaganie braku dziec i braku nadwagi jest rozsadne i normalne, ale najwidoczniej dla bezdzietnych szczupłych kobiet chłop reprezentuje sobą za mało


@Faraluch: Niekoniecznie. Ktoś może reprezentować przyzwoity poziom (nie żadne górne 5%, ale solidne powyżej przeciętnej), natomiast obracać się w typowo męskim towarzystwie (hobby, znajomi, praca) i nie szukać poza swoim kręgiem, to absolutnie wystarczy żeby być samotnym.

Można oczywiście brać samotne, zaniedbane madki, ale o nie też trzeba się postarać,
Dla samotnego faceta w pewnym wieku nie ma lepszej kobiety niż te w agencji towarzyskiej, zapłacisz, nie mają babelków i fochów, bo widzą kasę przed seksem.


@dondonu: Przecież już od jakiegoś czasu na Mirko pisze się o tym, że dziwki zaczęły mieć wymagania względem klientów, m.in. dotyczące wieku lub wyglądu. ¯\_(ツ)_/¯ Także to żaden pewnik na przyszłość, bo może zrobić się jeszcze gorzej.
@shiverr: W sumie coś w tym jest, ostatnio się zastanawiałem czemu wszyscy dookoła kogoś już mają a ja nie mimo że źle nie wyglądam i jak się nad tym pochyliłem to: pracuje w IT z facetami, po godzinach robię zlecenia też w IT a w wolnym czasie siedzę z kolegami w garażu i grzebiemy przy samochodach... także poznaje sporo ludzi ale ciężko o płeć żeńską :P
Niekoniecznie. Ktoś może reprezentować przyzwoity poziom (nie żadne górne 5%, ale solidne powyżej przeciętnej), natomiast obracać się w typowo męskim towarzystwie (hobby, znajomi, praca) i nie szukać poza swoim kręgiem, to absolutnie wystarczy żeby być samotnym.


@shiverr: ano można oczywiście, ale jak ktoś narzeka na rynek zakładam, że się na nim wystawia