Wpis z mikrobloga

Uwielbiam czasami przeglądać fejsbukowe grupy. Typ żali się że mimo swoich sędziwych lat, nie może znaleźć partnerki, co nie ukrywa i mu doskwiera. Jednak z racji że te grupy są głównie administrowane, moderowane przez kobiety jest to odwrotny wykop. Typ dostaje po łypie że ma wymagania, że pragnie szczupłej, że nie chce kobiety z dzieckiem. O ile dziecko nie jest nic winne, tak nasz bohater boi się że będzie w nowej rodzinie na końcu za dzieckiem, psem i kotem. Tylko że problem w głównej zasadzie na tych grupkach leży gdzieś indziej że odbiór wpisów na temat problemów życiowych strasznie zależy od płci, wieku autora. Wiadomo jak w życiu, ilu ludzi tyle przypadków, zazwyczaj podobny schemat, ale odbiór różny. Tak dajmy na to przykład braku partnerki/partnera: kobieta ma preferencje, wymagania, dobrze, tak trzeba bo to partner na całe życie. Chłop ma, jak śmiesz, nie dziwne że jesteś sam, szukasz partnerki ze swoimi problemami, chcesz ją obarczać, męczyć? Jednak lepszy reset w mojej głowie dochodzi już w innych sprawach typ pisze że jego żona pije, trudno mu z tym bo wszystko na jego głowie. Komentarze, reakcje musisz jej pomóc, na pewno jest tego jakiś powód, nareszcie widzisz jak to wygląda gdy ona wszystkim się zajmowała, miała cały dom na głowie. Facet pije, rozwód, nie mecz się z nim kochana, rób zdjęcia, nagrywaj, szykuj materiały w sprawie rozwodu na wszelki wypadek :D. Kryzys pracy, zatrudnienia, że wzgly na nerwicę lękową, fobię: typie masz dwie sprawne ręce, ja 24h/7 dni zajmuje się 4 dzieci, weź się ogarnij. Szkoda mi że to często piszą komentują faceci, i atakują drugiego chłopa dla poklasku w internecie różowych. A jeszcze bardziej żal że ludzie z takimi samymi, podobnymi problemami nie posiadają empatii, albo ta empatia jest ukierunkowana tylko na osoby stricte do nich podobne jak płeć, wiek, albo na pokaz aby zyskać poklask jakiejś grupy.
#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieklomezczyzn
TrzyGwiazdkiNaPagonie - Uwielbiam czasami przeglądać fejsbukowe grupy. Typ żali się ż...

źródło: comment_1662529352Kxa5CMZXKvz5tTNMUVulUb.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: jak nie może znaleźć to faktycznie za dużo wymaga co do tego co oferuje ¯\_(ツ)_/¯ można tak robić, ale trzeba się pogodzić z samotnością

Wymaganie braku dziec i braku nadwagi jest rozsadne i normalne, ale najwidoczniej dla bezdzietnych szczupłych kobiet chłop reprezentuje sobą za mało
  • Odpowiedz
Nikomu nie wmówisz że istnieją baby bez fochów. Nawet w agencjach.


@Moisze: ja się nie spotkałem, a jak były starsze ode mnie to jeszcze miały zaciesz, że młody przyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TrzyGwiazdkiNaPagonie:

Szkoda mi że to często piszą komentują faceci, i atakują drugiego chłopa dla poklasku w internecie różowych. A jeszcze bardziej żal że ludzie z takimi samymi, podobnymi problemami nie posiadają empatii, albo ta empatia jest ukierunkowana tylko na osoby stricte do nich podobne jak płeć, wiek, albo na pokaz aby zyskać poklask jakiejś grupy.

I to jest najbardziej żenujące i przykre. Zero refleksji, zero empatii, tylko odruchy stadne.
  • Odpowiedz
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: bo u kobiet jest silna empatia tylko nie w stosunku do mężczyzn. Mężczyzna na być silny, nie narzekać, znosić i akceptować trudy życia. A także marudzenie i ataki kobiety żeby ona mogła się wyżyć bo nie radzi sobie z życiem i swoimi emocjami.

To jest ta słynna empatia- tak funkcjonuje wiele kobiet ale są też normalne na szczęście, które mają inne podejście
  • Odpowiedz
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: gdyby nastawienie p0lek było inne to i faceci nie zwracali uwagi czy ma dziecko czy nie. Stawia Ciebie na dzień dobry na niższej pozycji, nie masz prawa nic temu dzieciakowi powiedzieć, a jak się szczerze polubicie z dzieciakiem a p0lce #!$%@? to wyrzuci Cię z życia na rzec nowego gacha.
  • Odpowiedz
  • 0
@TrzyGwiazdkiNaPagonie Ja bym i koleżance i koledze też tak odpowiedziała. ¯_(ツ)
Tzn. każde wymaganie zawęża pulę osób, z którymi możesz stworzyć związek. Więc trzeba te wymagania trochę przemyśleć i skategoryzować na ile są dla nas ważne. Bo może się okazać, że mamy całą masę wymagań, i owszem, może ktoś tam je spełni, ale nie ma gwarancji, że ten ktoś też będzie chciał z nami być. ¯_(ツ)
  • Odpowiedz