Wpis z mikrobloga

@brixo: dla nich to nie ma znaczenia żadnego, a nie zdziwiłbym się gdyby nawet nie wiedzieli po co nam ta suwerenność i niepodległość w ogóle jest, aby Unia dawała pieniądze to im nic nie będzie przeszkadzało i będzie cudownie
z fartem
typowy prawak nawet tego nie odróżni xD


@bartez_94: tak samo jak nie znają słowa "prędzej". Oni to w ogóle wielu rzeczy nie odróżniają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

totalna utratę elektoratu


@Ivan_Sekal: w konfie to nie grozi, PiS pewnie też by dużo utrzymał
Czy wykopki zdają sobie sprawę, że to oznacza utratę suwerenności i de facto niepodległości na co zgadza się Lewica i KO?

@brixo: czym jest suwerenność i niepodległość? Mołdawia jest suwerenna, nie jest w UE i nikt nie nakłada na nich lewackich norm krzywizny ogórka a mimo to nie kontrolują ogromnego kawałka swojego kraju (Naddniestrza) bo są na to za biedni i za słabi. Takiej niepodległości chcesz?

Jest kilka krajów na świecie
@brixo: to trochę jakbyś pisał "po co istnieć jako człowiek, skoro nie mogę zrobić absolutnie wszystkiego na co mam ochote".
Większość ludzi nie jest absolutnie wolna a większość państw nie jest absolutnie suwerenna. Ot, życie.

Ale zarówno państwa jak i ludzie w ramach swoich ograniczeń mogą znaczyć więcej lub mniej. Polska jako członek NATO, UE i kraj zamożny może znaczyć więcej, lub jako kraj konfiarski, konserwatywny satelita Jego Ekscelencji obrońcy Europy
@brixo: ja jestem za tym aby unia była tylko w kwestiach handlowych, otwartych granic itp. ale nie za tym, żeby nam mówili jakimi samochodami możemy jeździć, czym w piecu możemy palić albo że Drag Queen w przedszkolu to coś normalnego.
@brixo: wolę być niewolnikiem największego bytu gospodarczego na świecie niż żyć wolno w państwie w którym za zabójstwo rodziny nie idzie się siedzieć bo ma się znajomości w partii albo w policji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Władza w państwie jest spoko, póki są perspektywy że tym państwem będzie rządzić ktokolwiek kto ma rozum, w Polsce nie ma ani jednej takiej partii
Oczywiście pomijam że niewolnik w tym