Aktywne Wpisy

Infiniti46 +59
Domostawa, pomnik ofiar rzezi wołyńskiej przeprowadzonej przez Banderowców, Ukraińców. Ostatnia część montowana na pomniku..
#wolyn #ukraina #wojna #historia #ciekawostka #patriotyzm
#wolyn #ukraina #wojna #historia #ciekawostka #patriotyzm
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
KRZYSZTOF_DZONG_UN +171
Po meczu Rumunii, a już Słowacji to najbardziej - przestałem się cieszyć z gry patałachów z Holandią. Jednak da się postawić faworytowi i w dodatku zdobyć jakieś punkty, a nie stracić bramkę w 87 minucie jak ostatni frajer i zesrać się metr przed kiblem xDDDDDDDDD
#mecz #patalachy #reprezentacja
#mecz #patalachy #reprezentacja





Syte koty to nie jest sposób na osiągnięcie sukcesu na tym poziomie. Same umiejętności, jakkolwiek to zabrzmi - to zbyt mało.
To są rozgrywki, gdzie albo niektórzy próbują udowodnić, że niesłusznie zostali skreśleni na wyższym poziomie albo próbują przebić się wyżej. Regularna rąbanka na wyniszczenie, każdy punkt trzeba wyszarpać, wybiegać, wyrwać rywalom. Nie ważne, czy jesteś Peszką czy Iksińskim. W