Wpis z mikrobloga

Siema, ja tu tylko na chwilę, chciałem wam przypomnieć o kłamstwach normików. Zobaczcie, prosty artykuł wprowadzający do nowego serialu amazona, a czarno na czarnym #blackpill wykłada co jest najważniejsze w związkach.

Kasa?
Charakter?
Pozycja?
Status?

Nie! Był przystojniejszy niż inni. GENY. WYGLĄD. Jak wy obrzydliwi puasi, peldzeje chodzące pszenice i inni możecie ciągle negować to co jest najważniejsze! WYGLONT

Ciekawy zabieg - jest najatrakcyjniejszy = serce samotnej matki należy do niego

Sami widzicie, że miłość i przywiązanie to pociąg do GENÓW a nie do kasy, brzuchów, zakoli i bieda pensji "umysłego" robola 15k który ma klite 50m2 w 10-letnim zamiast 30-letnim kredycie i jakąś multiple w leasingu.

Do następnego

#xyden #redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski
Pobierz P.....c - Siema, ja tu tylko na chwilę, chciałem wam przypomnieć o kłamstwach normikó...
źródło: comment_1662316958YsqdtsW0KGasfcFi5ltxHk.jpg
  • 11
@olaf_wolominski: kiedyś na pewno wróce do wykopowego etatu na stanowisku "wykrywacz prawdy na temat #p0lka" narazie natomiast mam różne "normickie" problemy na głowie związane z pracą i takie tam, jak się unormuje to na pewno wrócę i portal zyska ponownie swoją świetność.

A pendzlejum debilum (od perpetum mobilum #pdk) nie da się poknać, raz wprawione w ruch normickie mądrości (głupoty) zawsze będą tworzyć nowe głupoty w nieskonczoność, Einstein się
Pobierz P.....c - @olaf_wolominski: kiedyś na pewno wróce do wykopowego etatu na stanowisku "...
źródło: comment_1662318245Lev8UbpaYHeaY3lP7XEJvQ.jpg
@Pozytywny_gosc: jednej rzeczy nie rozumiem w fantastyce, czy innym sci-fi. Motywu romansów.

Jesteś magiczną istotą, która w młodości poznała stwórców tego świata. Widziałeś jak imperia powstawały i upadały, czegokolwiek się nie dotkniesz, jesteś w tym mistrzem. W końcu miałeś na to kilkaset lat. Pamiętasz największe triumfy i tragedie. Istoty Twojej rasy są ideałami piękna i te pe i te de.

Co robisz ze swoją wieczną egzystencją?

ano uganiasz się za babą.
@Pozytywny_gosc: No spoko, spoko, ale w uniwersum Tolkiena to głównie ludzcy mężczyźni wybierali elkę nad ludzką kobietę, bo te pierwsze są po prostu nieziemsko piękne i pod względem urody złomują ludzkie kobiety xd Czy taką samą tyradę pisałeś o Aragornie, Tuorze, Imrazorze i Berenie? xd
@Tarka99: fair point, ale jeden był w służbie valarów czyli w sumie bogów tego świata, o ile dobrze kojarzę, drugi był założycielem księstwa, a trzeciego nie kojarzę. Czy elfka poszła ze zwykłym zbrojnym, który cieciował przy bramie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ravenek: nie, ale poszła za człowiekiem, który w oczach elfów, nawet ten o szlachetnym urodzeniu, nie jest tyle warty co szlachetnie urodzony elf. Między innymi dlatego Beren został wysłany na pewną śmierć. Sam fakt, że nieśmiertelna, eterycznie piękna istota spojrzała na człowieka jest niedorzeczne, ale nikt nie robił z tego problemu gdy w parze był ludzki męzczyzna i elfia kobieta, a teraz nagle para m!elf/f!człowiek to w oczach niektórych potwierdzenie jakiejś
@Tarka99: moim zdaniem każdy motyw romantyczny w literaturze jest naładowany ideologią. Ona tam jest, nie trzeba jej dorabiać, wystarczy po prostu spojrzeć na atrybuty tych postaci, ich kreację i przebieg relacji.

Nie przez przypadek Aragorn u Tolkiena wiąże się z Arwen i to dopiero po zdobyciu tronu i za zgodą Elronda, czy jakoś tak, a nie z Legolasem po pierwszej randce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ravenek: Aragorn, Imrazor i reszta wyszli spod pióra Tolkiena i stworzeni zostali gdzieś między 1920 - 1970. Bronwyn została napisana pewnie gdzieś między 2019-2021 roku. Jej historia została stworzona co najmniej pól wieku po Aragornie i reszcie, więc to powinno być logiczne, że zostanie zmodernizowana pod wspólczesnych widzów. To nie zmienia nic, bo według opa problemem jest to, że poleciała na przystojnego elfa, a to samo zrobili panowie wcześniej przeze mnie
@Tarka99: ale tu nie chodzi o to czy to jest tolkien, blog jakiejś kasi czy mirka.

Chodzi o fakt, że "zwykli ludzie" piszą wam wprost = "Sąsiedzi nie są tak atrakcyjni jak elf, więc nic dzinwego, że jej serce należy do niego"

Taka prosta informacja. Serce należy do niego bo jest najprzystojniejszy.

To jest esencja #blackpill u. Najważniejszy jest wygląd i geny, a potem jakiś normik przychodzi na wykop i mówi