Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia
Jeśli w danym sklepie kasy samoobsługowe wymagają podejścia pracownika, aby kupić alkohol/papierosy, to albo powinien być dedykowany pracownik tylko stojący przy tych kasach, albo w ogóle nie powinno się dać zapłacić przy nich za alkohol.

Nic mnie tak bardziej w #biedronka nie denerwuje, jak sytuacja, gdzie jest długa kolejka, a jakiś typ blokuje przez kilka minut kasę samoobsługową, bo chce kupić alko i czeka kilka minut na podejście kasjerki. Chcesz kupić używki? #!$%@? do zwykłej kasy. Ehh...
Kliko - #niepopularnaopinia
Jeśli w danym sklepie kasy samoobsługowe wymagają podejś...

źródło: comment_1662282603o9tct6amkSzuYXg4i1yoC8.jpg

Pobierz
  • 163
  • Odpowiedz
@LJBW603: Częściowo masz rację, ale chyba nie urodził się wczoraj i wie, jak to wygląda w praktyce. Gdyby miał rigcz, ustawiłby się w zwykłej kolejce.
  • Odpowiedz
  • 1965
@Kliko a co w kasach samoobsługowych jest zakaz?
Nie ma. Może więc to robi. Sam tak robię I nadal wychodzi szybciej niż do normalnej kasy. No ale w biedrze mam ogarniętych ludzi i czeka się maksymalnie z minutę na potwierdzenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
@adhsklusljhagxnki: no coś Ty! przez takich jak Ty @Kliko i inni frustraci muszą stać dłużej w kolejce. Poświęć się i stoj x5 razy dłużej w normalnej kolejce, normalne co nie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fkdreamer0: Nawet nie trzeba wyjeżdżać za granicę. U mnie w Eurosparze też jest. W dodatku 7 kas samoobsługowych, a nie śmieszne 3. Wcześniej było mniej, ale robiły się kolejki i postawili nowe. Da się? Da się.
  • Odpowiedz
  • 54
@Kliko
To weź może zacznij bić tych ludzi co kupują alkohol w kasach samoobsługowych. Chyba nie pozwolisz im tak się poniżać czekaniem w kolejce?
  • Odpowiedz
@Kliko: To nie gość jest #!$%@? tylko kasy (u mnie w Lidlu skasowanie jednego produktu zajmuje ponad 5sec bo kasa ma lagi) i sklepy bo nie potrafią postawić jednego pracownika żeby tam stał i to obsługiwał. Pomine problem bramek w Lidlu bo za to powinien być kryminał (tymbardziej że Lidl ma też najciaśniejsze kasy które także utrudniają wyjście bez zakupów i malutkie stanowiska które wymuszają zawrotnie szybkie pakowanie produktów)
  • Odpowiedz
@Kliko: w cywilizowanych krajach jest dedykowany pracownik, jak jest duża kolejka to stawiają nawet 2 żeby usprawnić (sklep z 10+ kasami samoobsł.)


w cywilizowanych krajach to są wszystkie kasy otwarte a nie jedna jak w chlewie obsranym gównem
  • Odpowiedz
  • 25
@Kliko Auchan ma najlepsze kasy samoobslugowe, jest ich dużo, zapłacisz gotówka, wygodne w obsłudze i zawsze jest pracownik który wszystko sprawnie ogarnia a alkohol często jak widzi że ładujesz to ci sam potwierdza wiek zanim o tym pomyślisz w ogóle.
  • Odpowiedz
  • 10
@Kliko kasa jest samoobsługowa i #!$%@? ci do tego, ile kto przy niej spędza czasu. Jak chcesz szybkie zakupy, to kupuj u lokalnych dostawców, a nie #!$%@? korzystasz z usług dyskontu i jeszcze sapiesz.
  • Odpowiedz
  • 2
@Kliko wtem wjeżdża Stokrotka, która bije wszystkie dyskonty i uśmiecha się do konsumenta mówiąc: "#!$%@? sie tam znacie" i na trzy kasy normalne i samoobsługowe ma jednego pracownika ()

  • Odpowiedz