Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia
Jeśli w danym sklepie kasy samoobsługowe wymagają podejścia pracownika, aby kupić alkohol/papierosy, to albo powinien być dedykowany pracownik tylko stojący przy tych kasach, albo w ogóle nie powinno się dać zapłacić przy nich za alkohol.

Nic mnie tak bardziej w #biedronka nie denerwuje, jak sytuacja, gdzie jest długa kolejka, a jakiś typ blokuje przez kilka minut kasę samoobsługową, bo chce kupić alko i czeka kilka minut na podejście kasjerki. Chcesz kupić używki? #!$%@? do zwykłej kasy. Ehh...
Kliko - #niepopularnaopinia
Jeśli w danym sklepie kasy samoobsługowe wymagają podejś...

źródło: comment_1662282603o9tct6amkSzuYXg4i1yoC8.jpg

Pobierz
  • 163
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kliko: Tak w ogóle to powinni wprowadzić PAŃSTWOWĄ licencje żeby ludzie tacy jak Ty (odpowiednio szybcy i przewidujacy) korzystali z kas. Normalnie test z kasowania na czas określonej liczby produktów. Zdałeś? Dostajesz dokument ze zdjęciem i wpisem na 10 lat w kategorii kasy samobslugowe. Przekroczyłeś limit 3 minut? Dożywotni zakaz korzystania.
  • Odpowiedz
@Kliko dokładnie w Lidlu to samo. Pracownik odpowiedzialny za kasy samoobsługowe siedzi też na otwartej normalnej kasie i czy alkohol czy jakiś inny problem, nie ruszy dupska dopóki nie skasuje klienta.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kliko oststnimi czasy w lidlu zauważyłem trend że kasy z taśmą są zamknięte a babka od samoobsługowych na siłę zaprasza aby z nich skorzystać, że można płacić gotówką itd.
A jak jest otwarta zwykła kasa to stoi tam pierdyliard ludzi więc wole skasować te 2 piwka, chipsy i kabanosy, i czekać n zatwierdzenie nawet 5min niż cisnąć się na taśmie i odgradzać tymi blaszkami
  • Odpowiedz
  • 0
@Kliko wystarczy chodzić do Lidla gdzie jest Ordnung i dedykowany pracownik do kas samoobsługowych. No ale jak ktoś lubi poskakać po paletach i czekać na księżniczki z kas to jego wola.
  • Odpowiedz
@Kliko masz jeszcze min. 3 inne kasy samoobsługowe (bo chyba mniej niż 4 w żadnej Biedrze nie ma, a wiele ma i po 10), co Cię obchodzi że jedna osoba czeka na kasjera, równie dobrze mógłby mieć cały koszyk zakupów i też by mu się z tym zeszło, z tym też masz problem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Templar:

masz jeszcze min. 3 inne kasy samoobsługowe (bo chyba mniej niż 4 w żadnej Biedrze nie ma

U mnie, podobnie jak na tym zdjęciu z neta, są tylko 3.
  • Odpowiedz
a mnie denerwują ludzie podjeżdżający tam z pełnymi wózkami. jedna babka ostatnio zakupy na dwa razy robiła, bo nie mieściły się na wadze. wyraźnie nazwali ją fast lane do #!$%@?
  • Odpowiedz