Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia
Jeśli w danym sklepie kasy samoobsługowe wymagają podejścia pracownika, aby kupić alkohol/papierosy, to albo powinien być dedykowany pracownik tylko stojący przy tych kasach, albo w ogóle nie powinno się dać zapłacić przy nich za alkohol.

Nic mnie tak bardziej w #biedronka nie denerwuje, jak sytuacja, gdzie jest długa kolejka, a jakiś typ blokuje przez kilka minut kasę samoobsługową, bo chce kupić alko i czeka kilka minut na podejście kasjerki. Chcesz kupić używki? #!$%@? do zwykłej kasy. Ehh...
Kliko - #niepopularnaopinia
Jeśli w danym sklepie kasy samoobsługowe wymagają podejś...

źródło: comment_1662282603o9tct6amkSzuYXg4i1yoC8.jpg

Pobierz
  • 163
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kliko: w mojej Biedronce jest na stałe przydzielony pracownik, a jak akurat nie ma go w pobliżu, a mam alko, to po prostu kasuje najpierw alkohol i zanim skończę kasować resztę zakupów, to ktoś się zjawia, żeby to potwierdzić
  • Odpowiedz
@Kliko: W Lidlach to już robią tak, że działają tylko kasy samoobsługowe, które potrafią się ciągle zwieszać i musisz babę ciągle prosić o pomoc xD Wyboru nie ma bo zwykłe kasy zamknięte.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kliko: W ogóle nie wiem dlaczego nie zrobią tego tak że jak jest potrzebna weryfikacja to wszystkim kasjerom wyskakuje powiadomienie na kasie i powinni moc bez wstawania zaakceptować jeżeli jest oczywiste że klient pełnoletni.
  • Odpowiedz
@Kliko: najbardziej #!$%@?ące w tych kasach jest to że jak chcesz kupić alkohol albo dasz nie ten towar to blokuje Ci możliwość dalszego skanowania. Powinno być tak że skanujesz browarka i kasujesz sobiereszte zakupów a w tym czasie czerwone światełko nad kasą mryga i przyzywa pracownika żeby zaakceptował. Strasznie nieprzemyślane to oprogramowanie w tych kasach
  • Odpowiedz
@Kliko: ale chyba właśnie po to są kasy samoobsługowe, żeby skasować na nich szybko małe zakupy. Często jak ktoś przychodzi po alko, to bierze tylko to i ew. jakieś przekąski, i co - wg ciebie taka osoba ma stać za sznurem starych bab z wyładowanymi wózkami? To jest wina tylko i wyłącznie biedronki, że ma #!$%@?ą politykę zarządzania ludźmi i ma za mało pracowników na hali, w Lidlu zawsze jest jeden
  • Odpowiedz