Wpis z mikrobloga

Jednym z powodów dlaczego jesteśmy tu gdzie jesteśmy jest apoteoza chłopskiego rozumu jaka ma miejsce w Polsce od wielu lat. Pod spodem wpisujcie swoje typy ludzi, którzy wynieśli chłopski "rozum" na ołtarze. Ja zacznę od proroka ciemnogrodu, aktywnego od lat sceptyka wszystkiego co mu akurat nie pasuje:
#polska #bekazprawakow
Pobierz
źródło: comment_166220757027wo1HVR3mx2EPtQVje7vF.jpg
  • 236
@200Amra: @sandal: @buttbuddy: @Kryspin013:

Wrzuciliscie zdjecia ludzi ktorzy wyprodukowali setki jak nie tysiace godzin wypowiedzi, praktycznie codziennie do internetu wrzucany jest nowy filmik, live, tweet, wyklad, artykul, wpis, komentarz, i wy z tych TYSIECY godzin znalezliscie KILKA wypowiedzi ktore sa zwyczajnie glupie, dyskusyjne, nieprawdziwe, żenujace, no faktycznie niesamowite osiagniecie, prawica obalona, epickie zwyciestwo polskiej lewicy XDDD


@earthvision: co ty #!$%@? bakłażanie?
Wrzuciliscie zdjecia ludzi ktorzy wyprodukowali setki jak nie tysiace godzin wypowiedzi, praktycznie codziennie do internetu wrzucany jest nowy filmik, live, tweet, wyklad, artykul, wpis, komentarz, i wy z tych TYSIECY godzin znalezliscie KILKA wypowiedzi ktore sa zwyczajnie glupie, dyskusyjne, nieprawdziwe, żenujace, no faktycznie niesamowite osiagniecie, prawica obalona, epickie zwyciestwo polskiej lewicy XDDD


Moge znalezc caly wachlarz kretynskich wypowiedzi dla dowolnej osoby ktora produkuje duzo, jest fizycznie niemozliwym nie skompromitowac sie gdy cos
Pobierz
źródło: comment_1662223486jkrUbBjOSCV8gyOXGKPO2k.jpg
@Kryspin013: O czym ty bredzisz dzbanie sram na komfe xD co teraz, wywalil ci sie bluescreen NPCie?


@earthvision: A jednak się zesrałeś. Śledziłeś ty kiedykolwiek wypowiedzi korwina, mentzena albo michalkiewicza? Czy jesteś zwykłym lemingiem, który próbuje sprawiedliwego tu zgrywać? Widziałem jakie pierdy korwin wypisuje od czasów rozpoczęcia wojny na ukrainie i próbuje usprawiedliwić rusków praktycznie codziennie?

Kolejny wykopek symetrysta, który ledwo z zielonki wyszedł a już pyskuje. Ciekawe czyim multi
Wybieranie od 30 lat tych samych ludzi i oczekiwanie innego rezultatu to dopiero jest chłopski rozum.


@DorodnyTucznik też mam z tego bekę, a jak napisze na wykopie wśród intelektualnego świecznika, że pora dać szanse nowym, małym partią, albo bezpartyjnym to odzywa się u nich chłopski rozum i piszą "to nic nie da" ¯_(ツ)_/¯
Ty nawet w tamtym miejscu nie jestes, jeszcze daleka droga przed toba XDDD


@earthvision: mordo ja jestem ex kucem który klapał uszami na każdą DO BÓLU LOGICZNĄ wypowiedź Pana Janusza.

Na szczęście od zawsze cała reszta typów w tym wątku jakoś nieszczególnie mi odpowiadała i podskórnie coś nie za bardzo mi się podobały wypowiedzi o tym że #!$%@? Żydów i UE. JKM jeszcze chociaż to jakoś argumentował
@sandal: O wreszcie jakis argument a nie piski spłoszonego małpiszona ktoremu ktos domek z kart rozwalił.

Daj mi chociaż jakąs jedną jego logiczną wypowiedź dotyczącą polityki. Bo z reguły to #!$%@?ć żydów i lewaków.


Przeciez nawet Max Kolonko mial kilka logicznych wypowiedzi jak jeszcze mu nie weszła schizofrenia. Dobrze wiesz że "Daj mi" to klasyczny internetowy argument typu "udowodnij mi ze moja subiektywna opinia nie jest subiektywna", dla ciebie nielogiczna bedzie
Śledziłeś ty kiedykolwiek wypowiedzi korwina, mentzena albo michalkiewicza?


@Kryspin013: Oczywiscie ze tak, 90% tego co mowia jest albo ciekawe, albo prawdziwe, albo chociaz sklaniajce do refleksji. Ale tu nie ma o czym mowic ty jestes jakims lemingem wykopowym co bedzie powtarzal to samo co mu na glowna wrzuca xD doslowna deifnicja zesranego NPCta xD
mordo ja jestem ex kucem który klapał uszami na każdą DO BÓLU LOGICZNĄ wypowiedź Pana Janusza.


@PeterGosling: jakim ex jestes takim samym kucem ktory klepie uszami tylko teraz wszystko przeciw nim bo tak ci na wykopie napisali XDDDDDD