Wpis z mikrobloga

#przegryw 30lat idze za tydzień na wesele do kuzyna, oczywiście sam bo nie ma partnerki ani koleżanki co by z nim poszła. Wesele na 300 osób. W kopertę ile dać 500, 1000? Jak przetrwać do północy i co robić;
-upicie sie bimbrem przy wiejskim stole?
-siedzenie za stołem i śmieszkowanie z gośćmi? *mało realne
-taniec z Ciotką? lub patrzenie się jak inne pary się dobrze bawią
#niebieskiepaski #rozowepaski #zalesie #wesele #depresja
  • 48
@komuch92: idź, korzystaj jak by jutra miało nie być, śmieszki dozwolone, wesela są pełne luzu i dużo wybaczają
do koperty przyjmuje się, że tak wypada dać "talerzyk", nie wiem na jakim poziomie to będzie, ale obecnie standard to 300
500 będzie ok jak idziesz solo, pamiętaj, że wesele to jest dobra wola a nie sposób na zarobek, więc jeśli ma to nadszarpnąć Twój budżet to nie ma obowiązku dawania koperty

no
@komuch92: radzę ci idź, nie szkodzi że będziesz sam, to się zdarza. Wystarczy dać 500, to jest nawet hojnie.
Jeśli nie lubisz tych zabaw to wyjdź na spacer zanim się zaczną, ale wróć jeszcze. Czasem po 1 lub 2 w nocy robi się ciekawie, pijący są wtedy bardzo rozbawieni.
Zakładaj że nikogo tam nie poznasz, ale gdyby była okazja to zagaduj bo nigdy nie wiadomo.
Warto iść bo zobaczysz daleką rodzinę
@komuch92: byłem, 500 dane ale sie okazało, że łóżek brakło w hotelu, bo źle policzyli i ku mojej uciesze pojechałem do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U kumpla to samo ale było blisko i zostałem do 24, później sie juz nudziło i w głowie kręciło. Podsumowanie -1000zł i w życiu bym już nie poszedł na żadne wesele (nie z aspektu finansowego) niemniej nie odradzam tylko trzeba udawać,