Wpis z mikrobloga

Jednym z powodów dlaczego jesteśmy tu gdzie jesteśmy jest apoteoza chłopskiego rozumu jaka ma miejsce w Polsce od wielu lat. Pod spodem wpisujcie swoje typy ludzi, którzy wynieśli chłopski "rozum" na ołtarze. Ja zacznę od proroka ciemnogrodu, aktywnego od lat sceptyka wszystkiego co mu akurat nie pasuje:
#polska #bekazprawakow
200Amra - Jednym z powodów dlaczego jesteśmy tu gdzie jesteśmy jest apoteoza chłopski...

źródło: comment_166220757027wo1HVR3mx2EPtQVje7vF.jpg

Pobierz
  • 236
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Filipterka25: to jest chochoł. Nikt nigdzie nie napisal zeby grac na gieldzie na chlopski rozum, czy tez budowac samolotow czy rakiet kosmicznych.
Chlopski rozum, tzw. common sense, stosuje sie w sytuacjach polegajacych na instynkcie, osobistych preferencjach czy niezmierzalnych scenariuszach gdzie nie ma cyferek ktore moze policzyc komputerek.
Jak cie ktos zaprasza do ciemnej uliczki po 5 minutach znajomosci to co, uzyjesz chlopskiego rozumu czy tez bedziesz szukal badan naukowych potwierdzajacych
  • Odpowiedz
Jak cie ktos zaprasza do ciemnej uliczki po 5 minutach znajomosci to co, uzyjesz chlopskiego rozumu czy tez bedziesz szukal badan naukowych potwierdzajacych niebezpieczenstwo wchodzenia do ciemnych uliczek?


@earthvision: Ale po co mam użyć chłopskiego rozuma, skoro ze statystyk wiem jakie jest ryzyko udania się z jakimś pijanym Polakiem do ciemnej uliczki?

Chlopski rozum, tzw. common sense, stosuje sie w sytuacjach polegajacych na instynkcie, osobistych preferencjach czy niezmierzalnych scenariuszach
  • Odpowiedz
Chlopski rozum, tzw. common sense, stosuje sie w sytuacjach polegajacych na instynkcie, osobistych preferencjach czy niezmierzalnych scenariuszach gdzie nie ma cyferek ktore moze policzyc komputerek.


@earthvision: Zdrowy rozsądek to nie jest chłopski rozum. Zdrowy rozsądek kieruje nami w sytuacjach kiedy spotykamy się z nieznanym i musimy podjąć decyzję. Chłopski rozum to kierowanie się swoim wymysłem w sytuacjach kiedy są dostępne mierzalne i weryfikowalne dowody naukowe, ale z jakiś powodów (np
  • Odpowiedz
@Devhar: @Kryspin013: Trochę śmiesznie, bo może ten chłopski rozum miał najlepszą strategię podczas pandemii, czyli nie zamykanie gospodarki przy takiej śmiertelności i nie bicie się z ruskimi na sankcje, kiedy my oblejemy ich ambasadora czerwoną farbą a oni odetną nas od ropy, gazu i węgla. Ten nie chłopski rozum to PIS, PO czy lewica, którzy do walki z inflacją wykorzystują jeszcze większe rozdawnictwo. (jak śmiejecie się z PIS
  • Odpowiedz
kiedy my oblejemy ich ambasadora czerwoną farbą a oni odetną nas od ropy, gazu i węgla


@iTuTego: Niemcy nie oblali, a też im odcięli. A memów nie mają.

Ten nie chłopski rozum to PIS, PO czy lewica, którzy do walki z inflacją wykorzystują jeszcze większe
  • Odpowiedz
@Filipterka25: czasami sa, czasami nie, doslownie jak kazdego czlowieka ktory sie wypowiada i to czesto. To ze ty sie naczytales korolukowych propagandowek rodem z Der Sturmera to nie znaczy ze to jest jakas prawda objawiona. Twoj koroluk to taki sam szur jak ziemkiewicz xD
  • Odpowiedz
@Filipterka25: jakiego masterminda xD chyba debilminda. Koroluk to tworca propagandowek dla niezbyt rozgarnietych kucow ktorym wystarczy wyciagnac losowa wypowiedz o rybach nie czujacych bolu zeby obalic wolny rynek, bo wykopek nie ma swojego rozumu tylko autorytety xD

Wskaż dwa

no nie bedziemy sie w to bawic, ty przeciez nie przyznasz mi racji chocbym wrzucil ci material w ktorym mowi same fakty, juz ja znam te zabawy wykopkowe, wskaz mi polityka
  • Odpowiedz
no nie bedziemy sie w to bawic, ty przeciez nie przyznasz mi racji chocbym wrzucil ci material w ktorym mowi same fakty


@earthvision: xDDDDDDDDD

Po prostu w wypadku Ziemkiewicza nie da się znaleźć dwóch wypowiedzi z sensem na tematy inne niż pogoda czy tam sport. Ty zaś elegancko s---------z z pozycji ponieważ doskonale o tym wiesz, że ten chłopskorozumizm Ziemkiewicza to p---------e od
  • Odpowiedz
przeciez miales wskazac polityka ktory mowi cos madrze


@earthvision: I tu się zdziwisz - nie oceniam czy "polityk mówi coś mądrzy". W odróżnieniu od ciebie i innych konfederasów nie mam politycznych autorytetów.

Nie głosuję na PO dlatego, że tam są mądrzy ludzie - wręcz przy ostatnich wyborach jak musiałem stawiać krzyżyk przy Ujazdowskim to się prawie zrzygałem - ale dlatego, że to była i jest jedyna opcja by się turbodebile
  • Odpowiedz
W odróżnieniu od ciebie i innych konfederasów nie mam politycznych autorytetów.


@Filipterka25: woooo ale ty jestes mroczny msciciel, wszyscy to debile tylko ty jeden madry, no gratuluje geniuszu xDDDD co z tego ze przed chwila krytykowalem posaidanie autorytetow, ty musiales sie zesrac i blysnac jaki ty jestes niezalezny mysliciel xDD

I, uwaga, taktyka głosowania na Ujazdowskiego zadziałała - PiS nie zdobył senatu.


HAHAHAHA DZIEKUJEMY URATOWALES NAS WYKOPKU BOHATERZE HAAHAHAHAHAHAH NIE
  • Odpowiedz
co z tego ze przed chwila krytykowalem posaidanie autorytetow


@earthvision: No co z tego, skoro jednak autorytety posiadasz i najwyraźniej jesteś przekonany, że każdy posiada?

wszyscy to debile tylko ty jeden madry, no gratuluje geniuszu xDDD


@earthvision: Na twoim tle nawet mój kot sprawia wrażenie sawanta, choć kretyn znowu stara się zagryź jedną i tę samą gumową mysz.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: no oczywiscie ty wiesz lepiej czy ja mam autorytety czy nie xD co za klaun

I tu się zdziwisz - nie oceniam czy "polityk mówi coś mądrzy"


@Filipterka25: gratuluje samozaorania bo najpierw stwierdziles ze mam zapostowac 2 madre wypowiedzi natomiast teraz sam przyznajesz ze ty nie uwazasz ze polityk ma madra czy niemadra wypowiedz czyli co masz schizofrenie czy po prostu pajacujesz od poczatku?
  • Odpowiedz
no oczywiscie ty wiesz lepiej czy ja mam autorytety czy nie xD


@earthvision: Skoro bronisz pokemonów z Konfy jednocześnie odgórnie uznając że Biedroń jest głupi to co mam sądzić?

gratuluje samozaorania bo najpierw stwierdziles ze mam zapostowac 2 madre wypowiedzi natomiast teraz sam przyznajesz ze ty nie uwazasz ze polityk ma madra czy niemadra wypowiedz czyli co masz schizofrenie czy po prostu pajacujesz od poczatku?


@earthvision: Czyli nie
  • Odpowiedz
@Filipterka25: naucz sie czytac ze zrozumieniem bo to co tu wysrales na klawiature to nie ma nic wspolnego z tym co napisalem, eh tlumacze jak dzieciom ze kazdy kto cos tworzy wali babole i spuszczanie sie nad jedna strona to bieda umyslowa to sie malpy uruchamiaja i rzucaja gownem
  • Odpowiedz