Wpis z mikrobloga

Jednym z powodów dlaczego jesteśmy tu gdzie jesteśmy jest apoteoza chłopskiego rozumu jaka ma miejsce w Polsce od wielu lat. Pod spodem wpisujcie swoje typy ludzi, którzy wynieśli chłopski "rozum" na ołtarze. Ja zacznę od proroka ciemnogrodu, aktywnego od lat sceptyka wszystkiego co mu akurat nie pasuje:
#polska #bekazprawakow
Pobierz
źródło: comment_166220757027wo1HVR3mx2EPtQVje7vF.jpg
  • 236
Kogo krzywdzi posiadanie


@earthvision: Nikogo, ale przepis karzący za posiadanie jest, za to nie ma przepisu karzącego za dobrowolne wypalenie jointa, gdyż ustawodawca zauważył, że:

Przy braniu narkotykow tez jest zero ofiar.


i odpuścił temat. Więc jak najbardziej, możesz sobie chodzić naćpany, byle bez narkotyków w kieszeni.

Przeciez ty rzuciles jakas opinia z dupy


@earthvision: Ty tak w ogóle czytałeś coś, co narodowcy wysrywają z siebie dosyć intensywnie czy niezbyt?
@Filipterka25: przeciez przy posiadaniu tez jest zero ofiar, no co jest, gdzie uciekasz?

Ty tak w ogóle czytałeś coś, co narodowcy wysrywają z siebie dosyć intensywnie czy niezbyt?


Ty nie czytales nic widac ale klapiesz morda niezle. Super wyjasniles ta wypowiedz

yyy nie powiedzial o tym

aaa to jest oczywiste to debil tylko sie dziwi


boze wspolczuje ludziom ktorzy musza sie z toba zadawac, co za zjeb XDDDDDD
przeciez przy posiadaniu tez jest zero ofiar, no co jest, gdzie uciekasz?


@earthvision: I co z tego? Jak chcesz to zacznij kampanię depenalizacji dragów, wolny kraj.

Ty nie czytales nic


@earthvision: No nie wiem, Holocher i ten drugi łysy (tak już patrząc na współczesnych) to tak nie za bardzo im się demokracja podobała.

No, ale wróćmy: to jak logicznie wykażesz gdzie w takiej sytuacji:

19 letni earthvision by się puknął
I co z tego? Jak chcesz to zacznij kampanię depenalizacji dragów, wolny kraj.


@Filipterka25: No co jest cos ci domek z kart rozwalil, najpierw twierdzisz ze jak nie ma ofiar to nie ma przestepstwa i to jest ten genialny argument zeby zalegalizowac kazirodztwo a teraz nagle yyyy no i co z tego?
No stoisz przyparty do muru, to jest ten moment w ktorym przyznajesz mi racje i konczysz sie kompromitowac
@Filipterka25: ale skad ty wziales pomysl ze przestepstwo musi miec ofiare jakas? czekaj, czy ty powolujesz sie na korwinistyczne "chcacemu nie dzieje sie krzywda"??
NIE
STOP
AHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHA
AAH
AHAHA
HHA
HAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA
AHAA
HAHAHAHAAHAHAA
AH
A
HAAH
AHAHAHAHAAHAHAHAHAAAAA
jak nie ma ofiar to nie ma przestepstwa


@earthvision: Nie twierdziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

teraz nagle yyyy no i co z tego?


@earthvision: Nigdzie tego nie stwierdziłem - jak dla mnie możesz założyć z Hartmanem stowarzyszenie i razem walczyc o depenalizację posiadania marychy i bzykania z siostrą.

ale skad ty wziales pomysl ze przestepstwo musi miec ofiare jakas?


@earthvision: Stąd:

1. Bo nie ma
@Filipterka25: Ale co ty teraz #!$%@?? Ja cytowalem przeciez CIEBIE xDDDD

Twierdzisz ze przestepstwo nie musi miec ofiar i jednoczesnie w tym samym poscie mowisz ze musze wskazac ofiare bo inaczej nie jest to przestepstwo

Pogubiles sie we wlasnych debilizmach typie, wez juz ochlon, starczy ci wykopu na dzisiaj, no nie poradziles sobie intelektualnie XDDD
Twierdzisz ze przestepstwo nie musi miec ofiar i jednoczesnie w tym samym poscie mowisz ze musze wskazac ofiare bo inaczej nie jest to przestepstwo


@earthvision: Ty serio naucz się czytać - ja oczekuję, że pokażesz gdzie ten "walec logiki" o którym pisałeś wykazał, że w 201 są ofiary.

Chyba, że nie bardzo umiesz pisać i nie wiesz co tam napisałeś freethinkerze w fedorze. Wtedy to ja rozumiem, czemu co chwila zmieniasz
Ale po co mialbym to robic oszolomie?


@earthvision: Ponieważ twierdziłeś, że walec logiki rozjechał tezę że w 201 bez wpadnięcia w inne przepisy są ofiary.

No chyba, że tak nie pisałeś a cytat jest wyrwany z kontekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przeciez to jest twoja teoria z dupy ktora broniles swojego bozka hartmana XDDDDD


@earthvision: Ponownie, ponieważ wolno kapujesz - nie bronię Hartmana, tylko staram się zmusić twój kurzy móżdżek do wyjaśnienia co tam takiego widzisz oburzającego w jego postulacie.

Jak do tej pory poza robieniem z siebie debila jedynie wydusiłeś, że yyyy, no tak mówią to pewnie tak jest, yyyyyy.
@Filipterka25: ale co ty teraz nagle zmieniasz zeznania i wycofujesz sie ze wszystkiego co powiedziales, napisales jasno ze kazirodztwo powinno byc legalne bo w przepisie nie ma ofiar, co ja obaliłem slusznie mowiac ze przestepstwo nie musi miec ofiar, czyn moze byc nielegalny mimo ze nie ma ofiar, na co ty tylko podrapales sie po glowie jak to wioskowy glupek i zaczales smieszkowac panicznie cos o zakladaniu strajku z hartmanem XDDDDD
@Filipterka25: SERIO XDDD AAHAHAHAHAHAHAAHAH
PRZECZYTAJ ZDANIE JASNO I WYRAZNIE

ZACZYNA SIE OD

TY DALES DWA DEBILIZMY natepnie nawet ponumerowane zeby kazdy skrajny debil zrozumial, DEBILIZM NR 1. NIE MA OFIAR, DEBILIZM NR2. NIKT NIE STOSUJE
XDDDDDDDDDDDDDD
ty nie umiesz wogole czytac kretynie xD
@earthvision: To w końcu:

- w 201 są ofiary, i stwierdzenie "w 201 nie ma ofiar jest debilne" bo to rozjechał walec logiki.

czy raczej:

- w 201 nie ma ofiar, ale to nie szkodzi, przy posiadaniu narkotyków też nie ma ofiar a jest karalne. Przy braniu też nie ma ofiar, co prawda to nie jest karalne ale o tym się dowiedziałeś niedawno.

Wiesz, nie spodziewam się po tobie inteligentnej odpowiedzi,
@jad11: mylisz się. Chłopski rozum to myślenie na zasadzie przyczyna-skutek i branie pod uwagę wieloletnich obserwacji tych samych zjawisk. Przez te wielkie lewicowe intelektualne wysrywy następuje i postępuje realtywizacja fundamentów cywilizacji, czyli kultury, prawa, ekonomii, obyczajów. Chcsz na siłę postawić znak równości między chłopskim rozumem a głupotą, ale wychodzisz na klauna przez to, bo głopota jest tworzenie nieistniejących zależności w prostych sprawach - to lewicowe myślenie.
Nie. Chłopski rozum nie jest ani lewicowy ani prawicowy. To po prostu „prosta” logika, która sprawdza się bardzo dobrze ale tylko do pewnego momentu. Logika w swej istocie jest uniwersalna i nie ma poglądów ale „logika chłopska” to skłonność do upraszczania rzeczy skomplikowanych. Czy to przez zwykłą ignorancję i wrodzoną tępotę czy upór i chciejstwo.
Zamiast skupiać się na tym jakie myślenie jest lewackie a jakie prawackie, proponuję skupić się raczej na
@Filipterka25: Tego sie nie da czytac, juz starczy ci internetu na dzisiaj. Nikt twojego belkotu nie rozumie, ty sobie sam przeczysz co posta, dyskutujesz sam z soba i swoimi urojeniami, tu naprawde tylko psychiatra ci pomoze. Juz nie odpisuj bo az ci zaczynam wspolczuc jak ty zyjesz sam ze soba.
@earthvision: No tak, twojego #!$%@? nie da się czytać, szczególnie że raz stwierdzasz że w art. 201 nie ma ofiar, a w innym momencie stwierdzasz że takie podejście to debilstwo.

To przykre, że cierpisz na schizofrenię i sam siebie tak nieelegancko określasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednocześnie czyni to zrozumiałym twój nieustanny pościg za autorytetami objaśniającymi świat i twoje porzygiwanie wulgaryzmami to tu, to tam.

Niestety, nie
@earthvision: Rozumiem że to dla ciebie szok, że wbrew temu co ci wmawiała mama nie jesteś szczególnie bystry, ale z czasem się z tym pogodzisz. Widzisz, nie każdy musi ukończyć studia, nie każdy musi rozumieć prawo - ty nie jesteś jedną z tych osób, co to rozumieją.