Wpis z mikrobloga

A co ty mi tu wyjeżdżasz z książką baśni z tysiąca i jednej nocy?


@zwodek: Mogę zapytać, czemu prawacy mają taką psychozę na punkcie wysrywania jak największej liczby dzieci, bez względu na okoliczności? Zamiast promować świadome zakładanie rodzin, co zwiększyłoby odsetek szczęśliwych rodzin, to prawakom zależy tylko, żeby było ich jak najwięcej xD
  • Odpowiedz
@Sharlene: no niestety tu tak naprawdę leży problem , że 15 latka może uprawiać seks a nie może iść do ginekologa , i używać antykoncepcji hormonalnej , u nas to o seksie dzieciaki uczą się z internetu , bo ano szkoła ani w domu raczej się o tym nie rozmawia.
  • Odpowiedz
A co ty mi tu wyjeżdżasz z książką baśni z tysiąca i jednej nocy?


@zwodek: pewnie zmyliły go dogmatyczne poglądy o "zabijaniu dzieci", typowo występujące właśnie u fanów "baśni z tysiąca i jednej nocy" ¯\_(ツ)_/¯

@Eluno: za gadające płody macie jakieś punkty dodatkowe? Interesujące, że nawet według prolauferów ciągle niezbędne jest humanizowanie czegoś, co sami przedstawiają jako pełnoprawnego człowieka (
  • Odpowiedz
dwie osoby są winne tej sytuacji


@solo_living_yolo: niech sobie będą - tak długo jak tylko jedna osoba jest odpowiedzialna (bo w kwestii zachowania ciąży/usunięcia mężczyzna nie ma nic do powiedzenia) to niech się kobiety cmokną. Chcą 100% władzy jeżeli chodzi o podejmowanie decyzji co się z ciążą dzieje to niech też wezmą 100% odpowiedzialności.
  • Odpowiedz
i typowa dla lewicowych, humanistycznych zwolenników tolerancji, inkluzywności i zrozumienia retoryka typu "i tak nie zaruchasz xD postrzeganie wartości człowieka przez pryzmat jego życia seksualnego jest całkowicie naturalne i zabawne"


@Wap30: A kto Ci naopowiadał, że ja postrzegam czyjąś wartość przez ruchanie? Postrzegam go jako ludzkiego śmiecia za festiwal nienawiści, który prowadzi na wykopie, incelstwo w jego przypadku to diagnoza nie obelga. A to, że problem go dotyczyć nie będzie
  • Odpowiedz
@HeadH: i remedium na to to retoryka przez którą prześwituje myślenie typu "i tak nie zaruchasz"? Nie moje klimaty, przykro mi. Nienawiść za nienawiść do niczego konstruktywnego nie prowadzi, chciałbym jakikolwiek faktyczny progres a nie tą dziecinadę, i sam w tym nie jestem. To jest sabotowanie jakichkolwiek pozytywnych zmian
  • Odpowiedz
ruchanie to ważny aspekt męskości


@solo_living_yolo: najpopularniejsza myśl założycielska spermiarzy napastujących kobiety, a teraz także ruchów antyincelskich? Ma to sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wap30: Ty chyba nie czytałeś co ten typ publikuje, tutaj nie ma miejsca na tolerancję. To może być najbardziej toksyczne ścierwo na tej stronie i nie zamierzam być dla niego uprzejmy. Więc przykro mi ale mam w nosie czy popierasz takie traktowanie tego typa czy nie. Uważam, że powinien dostać perma już dawno temu. A mój komentarz nie był w zamiarze żadnym remedium, a jedynie wskazaniem, że to nie jest
  • Odpowiedz
@harold97: A skąd wiesz, że antykoncepcja nie zawiodła? To, że ty nie ruchasz to nie znaczy, że nikt nie rucha. A państwo nie powinno w takich przypadkach utrudniać dostępu do tabletek dzień po, a ludzie jak ty powinni zamknąć mordy, i od razu byłoby w kraju o niebo lepiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@hamuj_sie_hamuj_sie: rak też nie jest człowiekiem, chociaż składa się z ludzkich komórek. A udowodnić ma to to, że wasze porównywanie zlepku komórek ze świadomą w pełni niezależna istotą jest idiotyczne. Nie masz wyrzutów sumienia żeby zabić komara (niezależną i ograniczenie ale jednak świadomą istotę), nie masz też wyrzutów żeby wyciąć raka (zlepek ludzkich komórek) ale bez dosłownie żadnych logicznych podstaw masz opory żeby usunąć płód, a co gorsi podobni tobie
  • Odpowiedz