Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ile znacie singli na żywo? bo ja nie kojarzę nikogo zwłaszcza w wieku 25+. Nawet na fejsbuku nie kojarzę żadnego starego znajomego co by sobie panny nie znalazł. A przecież żeby być singlem to nie trzeba być przegrywem. Można być w związku i wrócić na rynek w wieku +25. W związku czasem ma się wąskie grono znajomych albo "sami sobie wystarczycie" albo masz znajomych swojej dziewczyny i po zerwaniu kontakt się urwał. Wracasz na rynek matrymonialny ty, który byłeś jej "przystojniakiem" i nagle laski na #tinder mają cie za g#wno. Ciężko wyjść z singielstwa jak już wrócisz na rynek jeszcze w takim wieku i nawet zastanawiam się czy to możlwe. Może to jak ruchome piaski i jak raz wejdziesz to się nie wydostaniesz. Singielstwo widzę rzadko i to chyba dla ludzi jakiś ewenement.
Dlaczego taki chłopak nie ma dziewczyny albo kiedy znajdę żonę? jak tylko jakaś do cholery postanowi dać mi lajka na jakimkolwiek portalu randkowym jaki mam. Nie oznacza to też że wezmę pierwszą lepszą wolną jaka się znajdzie bo to może doprowadzić do tragedii (np. rozwód bo laska była tak toksyczna że nie bez powodu była singielką od lat = goniąc za wygrywem można stracić wszystko)
Kiedy własne mieszkanie albo dom? Łatwo wam mówić bo wzięliście kredyt z waszymi partnerami i wszystkie koszty dzielicie na pół. Poza tym wasz partner zarabia więcej od was.
Czemu nie pojadę na egzotyczne wakacje? Bo nie mam z kim. Płacę drożej jako singiel. Nawet idąc popływać do morza z kim zostawie rzeczy, telefon, portfel? Kto mi popilnuje leżaka? W knajpach usiąde sam i będę sączył piwo gapiąc się w telefon? Was i tak mąż wziął na wakacje o czym sami się chwalicie.
Moja koleżanka bez problemu kogoś znalazła / Miłość przyjdzie sama. Tak tylko ona codziennie dostawała wiadomośći na FB, instagramie i portalach randkowych. Mogła całymi dniami leżeć i pachnieć. U mężczyzn to tak nie działa, to ty piszesz do innych i jesteś w kolejce jak za komuny a i tak nie wiesz czy coś będzie dla ciebie jak się doczekasz.

#przemyslenia #zwiazki #samotnosc #singiel #single #relacje #slub #znajomi #przegryw #blackpill #tfwnogf #mgtow #badoo #randki #milosc #rodzina #redpill #doomer

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630c73f0e1ffb3d8a8a63cb6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ile znacie singli na żywo? bo ja ni...

źródło: comment_1661781891wSWoe6GCJX6HfKUDHViUb5.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
GrubaOślica: Nie kojarzysz nikogo, bo tacy ludzie instynktownie usuwają się w cień. Widocznie to mechanizm obronny, zaprogramowany przez naturę, bo z czysto praktycznego punktu widzenia takie osoby w skali prokreacji i dolnolotnego przetrwania ludzkości są bezużyteczne. Osobiście znam 3 osoby, które zostały "singlami" (w rozumieniu nie-rozwodnikami, wdowcami itp), ale wszystkie z rodziny i raczej poza nią nie mają szerszego kontaktu z nikim innym. I tak ciągną od kilku dobrych lat, zaraz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z tymi podróżami to na serio rel. Byłem właśnie we Włoszech na tydzień w sprawach służbowych (atrakcyjny pobyt, dużo zwiedziłem) i mimo, że tam miałem jakieś towarzystwo kolegów po fachu to bez różowej, z którą zazwyczaj podróżuję, czułem się zupełnie nienaturalnie. Dużo mniejsza przyjemność. Jakkolwiek znam ludzi, którzy podróżują najczęściej samotnie i to np przez dwa kontynenty także zależy od charakteru i nastawienia.

Co do singli: jak najbardziej znam całkiem
  • Odpowiedz
yolo: Najpierw dam najważniejsze - protip apropo pływania: kup sobie bojkę dmuchaną. Te nowe mają wodoszczelne komory na telefon, portfel, klucze, batony energetyczne, picie. Będziesz nie tylko mógł iść pływać kiedy chcesz, ale i bezpieczeństwo na wodzie wzrośnie. To jest mus nawet jak masz dziewczynę, bo jak ona też idzie do wody to wracasz do punktu wyjścia z problemem kto popilnuje telefonu, a czekanie aż jedno skończy żeby drugiemu pilnować rzeczy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tez znam sporo singli30+ ale gorzej moim zdaniem jak kilku znajomych zeby nie byc singlami wzieło take 2/10 to jest jeszcze gorsze nic bycie singlem, jak mogę coś doradzić to olej tinder/badoo próbuj w klubach barach ale tez nic na siłe tak na luzie nie to nie
  • Odpowiedz
AnonimowaRozowypasek: > Czemu nie pojadę na egzotyczne wakacje?

jezdze na egzotyczne wakacje sam, wlasnie wrocilem z tygodnia na katamaranie i byli ze mna sami single i to 30-40lvl
Tak samo narty i inne wypady, zawsze tylko single

Kiedy własne mieszkanie albo dom?


kiedy zarobisz przegrywie.

Reszta wysrywu przestanie miec sens kiedy przestaniesz byc przegrywem.
Zacznij robic rzeczy, znajdz znajomych to zrozumiesz ilu jest singli. Nikt normalny dzis nie chce brac slubow
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania co ciekawe znam więcej singiel niż singli a tak naprawdę to chyba same singielki. Jedna z pracy to typowy przegryw programistka, druga pani kierownik po prostu nigdy związki jej nie interesowały i trzecia dobra znajoma po 2 nieudanych związkach teraz samej żyje się jej lepiej. Wszyscy moi znajomi wcześniej czy później sobie kogoś znaleźli, czasem wcześniej czasem później.
  • Odpowiedz