Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
Kolejne 10k Ukraińców mniej i to tylko jednego dnia.

Od początku wojny liczba przekroczeń netto do Polski to 5.861 - 4.032 = 1 mln 829 k.
Z tego nie wiadomo ile pojechało dalej na zachód.

Może polscy rentierzy powinni postawić jakieś zasieki na granicy i blokować możliwość wyjazdu. Ostatnia nadzieja zaczyna wyjeżdżać.
Strach pomyśleć jaki smutek na twarzach by się pojawił jakby wojna się skończyła.

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
pastibox - Kolejne 10k Ukraińców mniej i to tylko jednego dnia.

Od początku wojny li...

źródło: comment_1661671434rIRxH4CZD20WSairfVVuHp.jpg

Pobierz
  • 26
@pastibox: wcale mnie to nie dziwi. X osob laduje na ulicy. Nie chca, albo nie wiedza, ze moga zyc w osrodkach dla uchodzcow. Zycia w malych miastach czy na wsiach nie biora pod uwage bo tam jest jeszcze wazniejszy styl zycia typu "postaw sie, a zastaw sie" i nie chca zyc w taki sposob, chca zyc jak przed wojna -tzn. Rozrywki, kawiarnie, kluby, wychodzenie. Maja wymagania. ( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bart40404: zaraz wrzesień więc próbują wycisnąć ile mogą. Ostatnie lata to modne podpisywanie umów na rok od końca września. Właśnie będzie masa tych umów wygasać. Kolejne lata 2-3 lata to ponad 200k nowych mieszkań na rynku rocznie. Będzie rosło bezrobocie i ssanie do dużych miast się zmniejszy (między innymi na rynek znowu wpadną kwatery pracownicze). Według to ostatnie podrygi. Zresztą minimum mieszkań na wynajem mieliśmy w marcu. Od tamtego momentu tylko
@Zlmmerman: przejzyj sobie statsy, wroclaw i gdansk maja ~25-30% ukr'w przy czym. wiec chcac nei chcac bedziesz wszedzie ruski slyszal. przy czym we wro jest mniej wiecej zachowana statystyka dzieciakow. Czyli przyjaezdzaja rodziny z kaszojadami. w tamin 3city, dzieciakow jest stosunkowo malo. Ja mam jeden wniosek, przyjechaly tu oskarki na wakacje
@habren: a to prawda znam takie przypadki osobiście :D najlepszy dotychczasowy to żonata ukrainka z gówniakiem, którą wzięli do nfz. Jej mąż na froncie, a ona znalazła polaka i popuściła szpary xd, teraz pojechała na ukraine na miesiąc czy ileś tam załatwić formalności rozwodowe xd
@bart40404: no jest końcówka sierpnia, to oczywiście że tak jest, teraz studenci biorą co popadnie. w połowie pazdziernika powinna być lepsza pozycja do negocjacji, ew poczekać na początek następnego sezonu - czerwiec
@crimson_fckr: nie sądzę, że studenci byli konkurencją w tym segmencie, w którym szukałem. Studenci szukają raczej mieszkań dosyć blisko uczelni, podzielone na osobne pokoje, często w niższym standardzie, ale z mniejszą ceną.
@pastibox: Przecież zaraz wrzesień i pierwszy rok gdzie studia będą w całości stacjonarne więc masa studentów będzie wynajmować xD

Sam szukam czegoś do wynajęcia i jest lipa, wszystkie fajne miejsca się wynajmują instant.
@pastibox

a) byłem kelnerem, odlewnikiem, jakosciowcem, inżynierem, wdrozeniowcem, analitykiem ale pośrednikiem jeszcze nie xD

b) daj linka jak duże te spadki

c) czy te spadki są względem momentu gdy mówiłeś o spadkach? Bo inaczej mamy wzrosty. Albo powiedz kiedy spadnie względem momentu gdy zacząłeś mówić o spadkach ¯_(ツ)_/¯ bo równie dobrze ja mogę mówić że będą wzrosty i będę miał podobną skuteczność jak Ty (a na razie mam lepszą)