Wpis z mikrobloga

@Antybristler

@PanMaglev: miej #!$%@?ą chorobę i najbardziej na świecie wiedz jakie to cierpienie i z tą wiedzą zrób sobie dziecko, które odziedziczy to #!$%@? (°°


Skoro zaruchała to znaczy, że wciąż jej choroba jest mniej straszna niż bycie przegrywem.
Idąc Twoim tokiem myślenia chłopy poniżej 170 cm też nie powinni się rozmnażać i skazywać swoje dzieci na cierpienie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
takie bieda umysłowa by miała setki tysięcy na invitro?


@inflacja_biedaku: In vitro jest pozaustrojowe a ja napisałem "nie pozaustrojowe".

Czyli mówiąc wprost wstrzykiwanie nasienia do macicy strzykawką.
  • Odpowiedz
Idąc Twoim tokiem myślenia chłopy poniżej 170 cm też nie powinni się rozmnażać i skazywać swoje dzieci na cierpienie.


@Bluszcz102: Czy ty właśnie porównałeś wzrost do strasznej choroby?
  • Odpowiedz
nie ma czegoś takiego jak babski przegryw.


@KochanekAdmina: Tylko jeśli jedyną wartością dla ciebie jest seks, a skoro jesteś przegrywem to pewnie tak jest. Tylko niespodzianka, dla kobiet nieograniczony dostęp do seksu z facetami 1/10 to żadna wartość i na pewno nie "wygryw", a nikt z babką wyżej związku by nie założył, co zresztą widać, bo tatusia nie ma na obrazku oczywiście.
  • Odpowiedz
ylko jeśli jedyną wartością dla ciebie jest seks, a skoro jesteś przegrywem to pewnie tak jest. Tylko niespodzianka, dla kobiet nieograniczony dostęp do seksu z facetami 1/10 to żadna wartość i na pewno nie "wygryw", a nikt z babką wyżej związku by nie założył, co zresztą widać, bo tatusia nie ma na obrazku oczywiście.


@pianinka: Jak mówiłem jedyny dramat kobiety to taki że w tej kolejce typów nie będzie giga-chadów bo
  • Odpowiedz
@PanMaglev: nie potrafię trochę zrozumieć dlaczego ludzie tak bardzo pragną dzieci kiedy wiedzą, że nie powinni ich mieć. Ja jak patrzę na swoje życie to dziecko traktuje raczej jak wyzwanie, coś co totalnie zaburzy moje życie, raczej nie czuje potrzeby ani nawet chęci żeby mieć dziecko, kiedyś się na nie zdecyduje jeśli spotkam odpowiednią kobietę, bo chciałbym wychować fajnie człowieka i dać mu fajny start w życie, którym mógłby się bawić.
  • Odpowiedz
@R187: ok, nie załapałem, że chodzi ci o inseminację. Akurat w tym faktycznie może nie być przeciwwskazań ale myślę, że ogarnięty lekarz na pewno porozmawiałby z taką kobietą o konsekwencjach dla dziecka, które urodzi.
  • Odpowiedz
lko dlatego, że 100% tych facetów chce tylko włożyć w cokolwiek #!$%@? i #!$%@?ć minutę po orgazmie. To jest wygryw tylko dla takich odszczepieńców jak ty, dla których jedynym celem w życiu jest zaruchać.


@pianinka: no wiadomo przecież kobiet nie interesuje przygodny sex xDDDDD

To ty masz problemy z czytaniem z zrozumieniem, twój dramat jak i reszty brzydkich kobiet że wśród potencjalnych partnerów na związek nie ma chadów 10/10 a nie
  • Odpowiedz
@dssport: na miłość zasługują tylko ładni i zdrowi, co nie? Pomijam fakt, że rozmnożenie się przy takiej chorobie jest czystą głupotą, ale sugerowanie, że chorej osoby nikt nie będzie kochał to najwyższa forma #!$%@?. Brawo, wydrukuj sobie jakiś order
  • Odpowiedz
Może pani Ewa była zbyt zajęta ustawianiem gałek ocznych we właściwe miejsce


@Krasparov: ale ty jesteś ohydny, chłopie. To, że zrobiła sobie dzieciaka to głupota, ale tak chamsko i bezczelnie obrażać chorą osobę - trzeba nie mieć sumienia.
  • Odpowiedz