Wpis z mikrobloga

#niemcy #podroze #bekazpodludzi
Jerzdźąc tym 9 euro Tickets dochodzę do wnioski, że Niemcy to tacy sami podludzie jak Polacy.
Mimo że często dużo miejsc jest wolnych to standardowo jak ktoś jedzie sam musi walnąć swój bagaż na miejsce obok i trzeba się prosić czy ci łaskawie zrobił miejsce. Często nawet kłamią w twarz, że zajęte albo udają, że śpią.
Pobierz
źródło: comment_1661591062PI42n3QWJhdhXU3iETiDh1.jpg
  • 21
@erni13: ja lubie to jak bardzo asocjalni są w tym kontekście Niemcy. Jak już muszę jechać autobusem czy pociągiem to nikomu się nie dosiadam, a jak jadę sam, to wiem, że nikt mi się nie dosiądzie. Chyba, że wsiądzie jakiś Polak który nie wie, że ten kraj jest asocjalny.

pic a bit related

@CoryTevinson

Mimo że często dużo miejsc jest wolnych to standardowo jak ktoś jedzie sam musi walnąć swój bagaż
Pobierz
źródło: comment_1661591726520xRvmZKUF1RAhRd48vZh.jpg
@CoryTevinson: jechałem raz Czeskym Drahem z Berlina do Pragi w którym okazało się, że nie ma rezerwacji miejsc tylko każdy siada tak jak chce i co tam się działo xD. Momentalnie Helmuty się zapakowały do przedziałów po 2-3 osoby, firany zasłonięte, bagaże na siedzenia (nawet takie małe, lekkie) i zamknięte drzwi. Człowiek aż się krępował wejść i spytać czy wolne xD. W końcu dosiadłem się do dwóch grubych Niemek i widać
@lajdak: @Sl_w_k_1: Nie chodzi o tego konkretnego tylko, akurat w samym wagonie kilka osób tak siedziało jak wchodziłem. Pytałem jednej babki czy wolne bo koło niej plecak leżał to powiedziała, że to nie jej plecak. A kilka spało z bagażem obok no to musiałem się tułać przez cały wagon mijając kilka teoretycznie wolnych miejsc. Takie sytuacje to standard.
@romek898: Eh misiu pysiu, zawodowo pytam ludzi kiedy ostatnio srali, młodych dziewczyn kiedy miały ostatnią menstruację, wpycham rury i inne igły w najróżniejsze otwory ciała ludzi których znam od 5 minut, wierz mi - nie mam problemu w kontakcie z ludzmi. Szanuje to, ze jak siedze, to siedze sam, bo nikt inny tez mi sie nie dosiadzie tak jak ja się innym nie dosiadam - ot, zwykła społeczna niepisana umowa. A
Jerzdźąc tym 9 euro Tickets dochodzę do wnioski, że Niemcy to tacy sami podludzie jak Polacy.


@CoryTevinson:
To nie tak, jak Niemiec stawia bagaż obok siebie to jest to oznaka pragmatyzmu, oszczędności czasu i energii, a jak robi to Polak to oznaka niewychowania i wschodniej mentalności.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CoryTevinson: No to musisz być strasznym ojkofobem i chyba przygłupem jeśli myślałeś, że tylko Polacy stawiają swoje bagaże obok xD

@erni13: No nie wiem, polowa wpisów na mirko gdzie ktoś narzeka na jakąś niedogodność, mała lub wielka, dodaje ze takie rzeczy tylko w Polsce bo wszędzie indziej jest miod