Wpis z mikrobloga

Kiedy byłem małym chłopcem, w latach 80. XX wieku jeździłem z ojcem tankować malucha na CPN przy ówczesnej ul. Rewolucji Październikowej, obecnie Władysława Andersa. Lubiłem ten moment, gdy tata odkręcał korek wlewu, wkładał pistolet, a wnętrze pojazdu wypełniał ekscytujący zapach etyliny 94. Po czterdziestu latach dalej lubię się napawać zapachem benzyny podczas tankowania.

Dlatego cieszę się, że współcześni deweloperzy wychodzą naprzeciw fetyszystom benzyny i budują nowe mieszkania tuż przy stacjach benzynowych. To innowacja, na którą czekałem całe życie. Zapraszam na krótki spacer będący kontynuacją spaceru Program 3: Mycie zasadnicze odbytego dziewięć miesięcy temu.

#zlotawolnoscdeweloperska - krakowska nowoczesność
#krakow #mieszkaniedeweloperskie #patodeweloperka
DerMirker - Kiedy byłem małym chłopcem, w latach 80. XX wieku jeździłem z ojcem tanko...

źródło: comment_1661231731VYYONHMeqFo23l8KS4vPNG.jpg

Pobierz
  • 205
w Częstochowie przy markecie OBI jest McDonald i stacja


@pottymouth: tam to jest złoto. Na McDrive jedziesz tuż pod oknami tego bloku właśnie i jakby stand z zamówieniami nie był za rogiem, to jest szansa, że zamówienia można było by robić z balkonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DerMirker: mireczku szanuję twoje reportaże ale musze sie #!$%@?.

zwłaszcza w niedzielę niehandlową


To jest niedziela Z ZAKAZEM HANDLU, a nie żadna niehandlowa. Zakaz handlu, wprowadzony przez polityków i przez polityków utrzymywany. Trzeba uważać na nazewnictwo, bo nie bez powodu ta omijająca prawdę forma jest promowana. Cos równie podłego jak 'mleko następne'.

A spacerek prima sort, mucha nie siada. Kłaniam się nisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)