Wpis z mikrobloga

Co ja mam zrobić. Psychiatra dosłownie powiedział mi, że nie jest mi w stanie pomóc. Powiedział, że nie mam depresji i że przyjmowanie leków nie ma sensu. Twierdzi, że po prostu w głębi duszy i na podstawie logicznego toku rozumowania doszedłem do wniosku, że nie za bardzo widzę jakikolwiek sens w życiu, a co za tym idzie nie widzę sensu w podejmowaniu jakiejkolwiek nadprogramowej aktywności poza podtrzymywaniem swoich funkcji życiowych. Powiedział mi, że nie jest w stanie mi zaproponować żadnego leczenia, gdyż nie widzi żadnej patologii. Zaproponował żeby może poszukać jakiegoś dobrego terapeuty, ale też nie był przekonany co do tego czy to przyniesie jakiś efekt. Powiedział jeszcze, że mi współczuje. No super dzięki, bardzo mi to pomogło xD #przegryw #depresja ##!$%@? #medycyna #psychiatria #psychologia #psychoterapia
Bipolar- - Co ja mam zrobić. Psychiatra dosłownie powiedział mi, że nie jest mi w sta...

źródło: comment_1660998096K58WtTkkrK4dqVk9EOT6mE.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
@Bipolar-: jak bardzo zdesperowany jesteś? mi coś dało poczucie, że warto żyć którego leki nie dawały (tylko obojętność po lekach), ale to ani bezpieczne ani zdrowe.
  • Odpowiedz
@Bipolar-:
O kurde, psychiatra dobry ziomek. Takich to ja szanuję mocno.

Skoro w twoim przypadku branie leków jest bezcelowe, to poleciłbym jakąś mniej legalną alternatywę - grzybki z psylocybiną, LSD albo ayahuascę. Skoro i tak nie masz nic do stracenia, to może warto spróbować - jeśli wierzyć świadectwom użytkowników takich substancji, to porządny trip może ci zmienić pogląd na życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 14
@Bipolar- W sumie przynajmniej szczerze. Moja ostatnia najpierw pocieszała mnie, że jest mnóstwo leków i w końcu na pewno trafimy, w międzyczasie doszło dużo diagnoz i były różne leki, w końcu powiedziała mi, że na mnie leki nie zadziałają i kończymy, ale zostawiła nasenne. A na ostatniej wizycie chciała mnie instant wysłać do psychiatryka na ustawianie leków. Straciłam do niej całe zaufanie xd A najgorsze, że 260 zł za wizytę brała, a
  • Odpowiedz