Wpis z mikrobloga

Co ja mam zrobić. Psychiatra dosłownie powiedział mi, że nie jest mi w stanie pomóc. Powiedział, że nie mam depresji i że przyjmowanie leków nie ma sensu. Twierdzi, że po prostu w głębi duszy i na podstawie logicznego toku rozumowania doszedłem do wniosku, że nie za bardzo widzę jakikolwiek sens w życiu, a co za tym idzie nie widzę sensu w podejmowaniu jakiejkolwiek nadprogramowej aktywności poza podtrzymywaniem swoich funkcji życiowych. Powiedział mi, że nie jest w stanie mi zaproponować żadnego leczenia, gdyż nie widzi żadnej patologii. Zaproponował żeby może poszukać jakiegoś dobrego terapeuty, ale też nie był przekonany co do tego czy to przyniesie jakiś efekt. Powiedział jeszcze, że mi współczuje. No super dzięki, bardzo mi to pomogło xD #przegryw #depresja ##!$%@? #medycyna #psychiatria #psychologia #psychoterapia
Pobierz Bipolar- - Co ja mam zrobić. Psychiatra dosłownie powiedział mi, że nie jest mi w sta...
źródło: comment_1660998096K58WtTkkrK4dqVk9EOT6mE.jpg
  • 129
@MienciuskiPajonk: Nie odpowiedziałaś na pytanie.

nie napisalam tez nigdzie ze wszystko da sie wyleczyc ( ͡° ͜ʖ ͡°) no fajne masz urojenia.


Co jest kłamstwem, bo w pierwszym piszesz, że OP kłamie:

czy ten psychiatra jest teraz z nami w pokoju? #takbylo


Więc gdzie te moje urojenia?

Sama przyznałaś, że nie każdemu da się pomóc, więc czemu nadal tak bronisz tej terapii i psychiatrii?