Wpis z mikrobloga

Co ja mam zrobić. Psychiatra dosłownie powiedział mi, że nie jest mi w stanie pomóc. Powiedział, że nie mam depresji i że przyjmowanie leków nie ma sensu. Twierdzi, że po prostu w głębi duszy i na podstawie logicznego toku rozumowania doszedłem do wniosku, że nie za bardzo widzę jakikolwiek sens w życiu, a co za tym idzie nie widzę sensu w podejmowaniu jakiejkolwiek nadprogramowej aktywności poza podtrzymywaniem swoich funkcji życiowych. Powiedział mi, że nie jest w stanie mi zaproponować żadnego leczenia, gdyż nie widzi żadnej patologii. Zaproponował żeby może poszukać jakiegoś dobrego terapeuty, ale też nie był przekonany co do tego czy to przyniesie jakiś efekt. Powiedział jeszcze, że mi współczuje. No super dzięki, bardzo mi to pomogło xD #przegryw #depresja ##!$%@? #medycyna #psychiatria #psychologia #psychoterapia
Pobierz Bipolar- - Co ja mam zrobić. Psychiatra dosłownie powiedział mi, że nie jest mi w sta...
źródło: comment_1660998096K58WtTkkrK4dqVk9EOT6mE.jpg
  • 129
dobra różowa, zamknij pysk i won na terapie płacić jakiejś psycholoszce 200zł za godzine #!$%@? o paznokciach XD


@Bipolar-: widze że teraz wśród spierdoxów moda jest na #!$%@? terapii. gdyby nie moja terapeutka to pewnie dyndałbym dawno na jakiejś topoli, bo #!$%@? jaką jest nerwica zwijała mnie w kłębek na każdą chwilę w której nie spałem i podpowiadała, że właśnie umieram, dopiero terapeutka wyciągneła mnie z tej #!$%@? w której tkwiłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kamilo67: No tak bo ty lepiej wiesz co ja tam piszę i zakladam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisalam ze nie bylo takiej sytuacji, nie ze ktos nie jest w stanie mu pomóc (> z tego wynika ze masz gwóźdź w mózgu i nie potrafisz czytac ze zrozumieniem + nie rozumiesz czym jest chochoł - ale to zrozumiałe, w koncu masz problemy z socjal skillem, idz potrenuj (
@koronawirus: No to wytłumacz czemu u OP nie udało się. Ja też byłem u 3 psychoterapeutów, a jeden powiedział, że nie jest w stanie mi terapia pomóc. Nie ma po prostu terapii na social skille czy brak dynamizmu. To że ty miałeś depresję, co jest książkowym przykładem, z któym się idzie na terapię, nie znaczy, że reszta ma takie popularne problemy.
@MienciuskiPajonk: Czemu w takim razie zakładasz, że OP kłamie? Przecież przyznajesz, że psychiatra może nie pomóc. Przecież to jest nielogiczne xD. No ale ty wiesz lepiej, bo ja mam gwódź w mózgu ale śmieszne beka xD.

I czemu według ciebie wyznaję blackpill? Gdzie piszę takie posty niby?

Jak masz pomysł na social skille jakąś terapię czy coś to chętnie posłucham.
No to wytłumacz czemu u OP nie udało się.


@Kamilo67: bo każdy jest inny? przecież nie neguję, że niektórym nie da się pomóc, widocznie op do takich należy albo miał trzy razy pecha i trafił na #!$%@? lekarzy, bo to też tylko ludzie. odpowiadam jedynie na #!$%@? przez opa po terapeutach. zawsze znajdzie sie jakaś szurnięta #!$%@? po psychologii, która nie powinna prawcować w tym zawodzie, ale ostatnio na wykopie modne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przecież to jest nielogiczne xD


To tu tu odwracasz ciag przyczynowo skutkowy ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

I czemu według ciebie wyznaję blackpill? Gdzie piszę takie posty niby?


A gdzie ja tak niby napisałam? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Popatrz, populacja urojeń zwieksza sie

Jak masz pomysł na social skille jakąś terapię czy coś to chętnie posłucham.


Sadzac po
@MienciuskiPajonk:

To tu tu odwracasz ciag przyczynowo skutkowy ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


Odpowiedz czemu uważasz, że OP kłamie. Taki to problem?

A gdzie ja tak niby napisałam? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Popatrz, populacja urojeń zwieksza sie


Zaplusowałaś posty TurboDynamo o blackpillu, że niby w niego wierzę. Jesteś #!$%@?ęta czy co XD.

Sadzac po tych wysrywach, nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bipolar-: imo nie wiedziałem że coś takiego jest możliwe XD jednocześnie śmieszy mnie to w opór, a z drugiej strony współczuję ci mocno że masz takie życie i taka sytuację, że nawet nie da się pomóc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Odpowiedz czemu uważasz, że OP kłamie. Taki to problem?


Jesli nie potrafisz wysnuć wniosków z tego co pisalam (i nie tylko ja) wyzej to.. Tak. Po po co się produkowac.

Zaplusowałaś posty TurboDynamo o blackpillu, że niby w niego wierzę.


#!$%@?ęta? Być może.
Ano tak, plusowałam. Ale jeśli nadal nic nie rozumiesz to szkoda na ciebie strzępić już języka xD

Czyli te terapie to gówno, bo jak widać sama nie potrafisz wskazać
Twierdzi, że po prostu w głębi duszy i na podstawie logicznego toku rozumowania doszedłem do wniosku, że nie za bardzo widzę jakikolwiek sens w życiu, a co za tym idzie nie widzę sensu w podejmowaniu jakiejkolwiek nadprogramowej aktywności poza podtrzymywaniem swoich funkcji życiowych


@Bipolar-: #!$%@? identyko mam, ale tak naprawdę identycznie