Wpis z mikrobloga

Mężczyzna z nagrania to nie mąż premier Finlandii Sanny Marin tylko znany piosenkarz (poniżej jego oświadczenie - pic rel), dodatkowo wrzucam fragmenty artykułu z WP:

fińskie media zwracają uwagę, że na nagraniu słychać jak imprezowicze krzyczą "jauhojengi". Jest to słowo odnoszące się do osób "zażywających proszek", czyli amfetaminę lub kokainę.

Ci, którzy słyszeli "proszek", odnajdowali też "to coś" na stole uwiecznionym na klipie. Dziennik "Iltalehti", aby rozwiać wątpliwości, zamówił spektrogram. Z profesjonalnej analizy dźwięku, jak podano, na 100 proc. wynika, że chodzi o "proszek", a nie o alkohol.


Ponadto premier twierdzi że "Nie pamiętam, aby ktoś całował mnie po szyi" mimo że na nagraniu ewidentnie to widać (parę osób już wrzucało screeny więc nie będę tego powtarzał)

Impreza rzekomo była na początku sierpnia, narkotyki po takim czasie (zwłaszcza przy sporadycznym a nie regularnym użytkowaniu) są niewykrywalne, chyba że z analizy włosów.

I na koniec słowo ode mnie - z punktu widzenia Polski akcesja Finlandii do NATO jest jak najbardziej w naszym interesie, natomiast idiotyczne próby tłumaczenia zachowania premier to najzwyczajniej w świecie żenada. Politycy przynajmniej w teorii powinni być elitą narodu i jego reprezentacją na arenie międzynarodowej, takie zachowanie to zwyczajna kompromitacja stanowiska, brak profesjonalizmu zawodowego, głupota i nieumiejętność przewidywania konsekwencji i (choć jak widać nie wszystkim to przeszkadza) degeneracja moralna. Nie wiem na ile jej rządy były korzystne dla Finów - natomiast skoro same media ją grillują a finowie wyśmiewają lub są oburzeni to podejrzewam że im też się to nie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdyby w Polsce działa się podobna sytuacja to niezależnie kto by rządził i czy byłby zgodny z moimi poglądami - oczekiwałbym dymisji takiego polityka.
#finlandia #sannamarin #bojowkasannymarin #polityka #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_1660979333DvLzjcXmkwj9l1CpYb9rVA.jpg
  • 94
@Deska_o0: Tak bo krytyka nienormalnych i nieprzystających urzędowi polityka zachowań to kacapska propaganda xD. A nie pomyślałeś że przez jej całkowicie nieodpowiednie postępowanie koalicja rządowa może się rozpaść co doprowadzi do wyhamowania procesu akcesyjnego Finlandii do NATO? Trzeba być świadomym konsekwencji swoich czynów i tego jak mogą zostać odebrane, i jeżeli ktoś tego nie rozumie to ewidentnie nie nadaje się na takie stanowisko, być może właśnie to jej dymisja uratowałby notowania
krytyka nienormalnych i nieprzystających urzędowi polityka zachowań


@Kaktus80: od kiedy polityk nie może bawić się na domówce u znajomego? Pragnę przypomnieć że to nie konserwatywny kraj w którym konserwatyści chcą żeby wszyscy wokół zyli tak jak oni na pokaz udają że to robią

całkowicie nieodpowiednie postępowanie


@Kaktus80: nie, ponieważ nic takiego nie miało miejsca, na to licza tylko kacapy i wtórujący im pożyteczni idioci

Więc może to ty tu patrząc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kaktus80: Prawda jest zresztą taka, że ci co w sprawie krzyczą najgłośniej, robią to nie dlatego że martwią się o jej męża, czy bajbliższe towarzystwo. Nie dlatego, że poczuli się urażeni a po prostu mają w tym swój interes i akurat znalazła się sytuacja w której mogą wyjść z cienia i to wykorzystać. Cóż, moje (i zapewne każdego zdrowego Europejczyka) interesy są zupełnie inne.
@Deska_o0:

Od kiedy polityk nie może bawić się na domówce u znajomego?


Może jak najbardziej o ile nie uniemożliwia mu to pełnienia obowiązków służbowych, natomiast czym innym jest iść na domówkę i sobie potańczyć czy nawet wypić piwo a czym innym jako premier - czyli głowa państwa dać się nagrać siedząc na podłodze i śpiewając o kokainie czy dać się złapać w klubie nocnym będąc całowanym po szyi przez znanego w
To jest bezmyślność i urąganie powagi pełnionego urzędu.


@Kaktus80: nie, to co piszesz to jedynie sowiecka mentalność, urzędnik w weekend jest zwykłym człowiekiem który może robić co chce o ile nie łamie prawa dokładnie jak tutaj.

patrząc na krytykę jaka spadła na fińską premier.


@Kaktus80: wielka krytyka, postsowieckie rządy mentalnie tkwiące w komunie, ruska propaganda i ich pożyteczni idioci xD

krytykować jej zachowania


@Kaktus80: wyjmij kiedyś kij z dupy
@Kaktus80: Jeśli faktycznie to nie był jej mąż, tylko dawała się całować jakiemuś innemu facetowi, kiedy mąż, któremu przysięgała wierność siedział w domu z dzieckiem i o niczym nie wiedział (no bo jest jeszcze szansa, że jest cuckoldem/w otwartym związku) to dla mnie ten filmik to jak najbardziej dobry powód do jej dymisji. No bo jak jako wyborca mam mieć zaufanie do polityka, który nawet w tak prostej rzeczy jak uczciwość
@SynagogaSzatana:

Gościu, przecież to ty rozsiewasz tu kacapską propagandę. Normalny człowiek powinien mieć #!$%@? na to


1. Gdzie rozsiewam kacapską propagandę? Równie dobrze mógłbym cię nazwać PiSowcem bo Morawiecki wypowiedział się pozytywnie na temat zachowania Sann Marin. Skończ z pomówieniami na podstawie swoich urojeń.

Prawda jest zresztą taka, że ci co w sprawie krzyczą najgłośnie


Prawda jest jak dupa - każdy ma swoją. Ja krytykuję bo uważam że polityk taki jak
@Kaktus80: No, wczoraj go dodałem, tylko byłem pewny, że facet na nagraniu to mąż tej premier (bo wygląda z profilu jak jej mąż, tylko z zarostem kilkudniowym). Natomiast dzisiaj widzę, że ludzie wrzucają tutaj wycinki artykułów z fińskich mediów co grillują Panią Premier właśnie za niewierność, więc widzę, że faktycznie jest coś na rzeczy i to nie był jej mąż (tym bardziej, że tłumaczyć się zaczął jakiś piosenkarz jej kolega?).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaktus80: Szczerze? Nie obchodzi mnie nawet, co Finowie uważają na ten temat. Jak dla mnie, to może ona nawet znęcać się nad dziećmi, zdradzać męża codziennie, chlać i srać na środek dywanu. Patrzę na nią wyłącznie przez pryzmat polityki międzynarodowej. Może, gdybym był Finem to dorzuciłbym do tego politykę wewnętrzną, to jakie ustawy przegłosowuje, jakich ministrów mianuje... No ale nie jestem.

Bo tak szczerze, co wolisz? Polityka, który w życiu prywatnym
urzędnik w weekend jest zwykłym człowiekiem


To nie jest babka na poczcie w twojej wsi tylko premier europejskiego kraju, całkowicie inna liga niż po prostu "urzędnik", wokół polityki jest zbudowana cała otoczka kulturalna i dlatego powinni oni reprezentować inny poziom niż ludzie pijący wódkę na dyskotece, zresztą Finlandia też jest w tej chwili pogrążona w problemach takich jak rosnące ceny energii, więc zabawa w tym momencie może budzić wątpliwości. Impreza odbyła się
@SynagogaSzatana:

Bo tak szczerze, co wolisz? Polityka, który w życiu prywatnym jest chamem i bucem ale wydaje korzystne dla Ciebie decyzje, czy mega kulturalnego człowieka na poziomie, który gnoi cię ustawami i działa na korzyść twojego wroga?


Jeśli o mnie chodzi to od polityka oczekuję dobrych decyzji i wysokiej kultury, więc nie wybrałbym ani jednego, ani drugiego. Po pierwsze, nikt jej nie kazał się pchać do polityki, a tym bardziej na
@SynagogaSzatana: Tak jak wyżej pisałem, z punktu widzenia Polski najważniejsze żeby akcesja do NATO się udała, reszta nie ma znaczenia. Natomiast najzwyczajniej po ludzku mogę skomentować nieodpowiednie zachowanie kogoś "na stołku"

Bo tak szczerze, co wolisz? Polityka, który w życiu prywatnym jest chamem i bucem ale wydaje korzystne dla Ciebie decyzje, czy mega kulturalnego człowieka na poziomie, który gnoi cię ustawami i działa na korzyść twojego wroga?


Ani jednego ani drugiego,
To nie jest babka na poczcie w twojej wsi tylko premier europejskiego kraju


@Kaktus80: w jak wielkiej metropolii mieszkasz że Berno jest dla ciebie wsią? Fajny "poziom" reprezentujesz swoją drogą.

zabawa w tym momencie może budzić wątpliwości


@Kaktus80: powtórzę się:

wyjmij kiedyś kij z dupy i postaraj się poznać kogoś z kim mógłbyś spędzać czas jak chociażby pani premier, zabawa poprawia samopoczucie

Premier jako zwierzchnik państwa musi być w gotowości