Wpis z mikrobloga

Mężczyzna z nagrania to nie mąż premier Finlandii Sanny Marin tylko znany piosenkarz (poniżej jego oświadczenie - pic rel), dodatkowo wrzucam fragmenty artykułu z WP:

fińskie media zwracają uwagę, że na nagraniu słychać jak imprezowicze krzyczą "jauhojengi". Jest to słowo odnoszące się do osób "zażywających proszek", czyli amfetaminę lub kokainę.

Ci, którzy słyszeli "proszek", odnajdowali też "to coś" na stole uwiecznionym na klipie. Dziennik "Iltalehti", aby rozwiać wątpliwości, zamówił spektrogram. Z profesjonalnej analizy dźwięku, jak podano, na 100 proc. wynika, że chodzi o "proszek", a nie o alkohol.


Ponadto premier twierdzi że "Nie pamiętam, aby ktoś całował mnie po szyi" mimo że na nagraniu ewidentnie to widać (parę osób już wrzucało screeny więc nie będę tego powtarzał)

Impreza rzekomo była na początku sierpnia, narkotyki po takim czasie (zwłaszcza przy sporadycznym a nie regularnym użytkowaniu) są niewykrywalne, chyba że z analizy włosów.

I na koniec słowo ode mnie - z punktu widzenia Polski akcesja Finlandii do NATO jest jak najbardziej w naszym interesie, natomiast idiotyczne próby tłumaczenia zachowania premier to najzwyczajniej w świecie żenada. Politycy przynajmniej w teorii powinni być elitą narodu i jego reprezentacją na arenie międzynarodowej, takie zachowanie to zwyczajna kompromitacja stanowiska, brak profesjonalizmu zawodowego, głupota i nieumiejętność przewidywania konsekwencji i (choć jak widać nie wszystkim to przeszkadza) degeneracja moralna. Nie wiem na ile jej rządy były korzystne dla Finów - natomiast skoro same media ją grillują a finowie wyśmiewają lub są oburzeni to podejrzewam że im też się to nie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdyby w Polsce działa się podobna sytuacja to niezależnie kto by rządził i czy byłby zgodny z moimi poglądami - oczekiwałbym dymisji takiego polityka.
#finlandia #sannamarin #bojowkasannymarin #polityka #logikarozowychpaskow
Pobierz Kaktus80 - Mężczyzna z nagrania to nie mąż premier Finlandii Sanny Marin tylko znany ...
źródło: comment_1660979333DvLzjcXmkwj9l1CpYb9rVA.jpg
  • 94
Widzisz, i znowu odwracasz kota ogonem.


@Antek1204: nie używaj zwrotów których nie rozumiesz

Nie rozmawiamy o jej preferencjach


@Antek1204: dokładnie to sprawa pomiędzy nią, jej męża i ich przyjacielem więc skończ wreszcie zaglądać ludziom do łóżek.

To proszę bardzo, daj się całować w szyję twojej żonie przez innego typa.


@Antek1204: jak wspomniałem zostałbyś pobity przez kobietę więc zamknij już mordę na ten temat i zrozum że ludzie są różni
zacznij analizować argumenty głową a nie "poważaniem", jakie źródło mam ci dać?


@Kaktus80: obowiązków premiera Finlandii do bycia pod telefonem 24/dobe, odnosisz się do tego jak do faktu i zarzucasz że tego nie robi więc zacznijmy od tego
@Kaktus80: O hui p0lak pisze o dymisji jakiegokolwiek rządu na swiecie xD
Mi by bylo wstyd takie rzeczy pisac, serio, takiego politycznego chlewu jak w polsce to nawet w Indiach nie ma
@Deska_o0

: dokładnie to sprawa pomiędzy nią, jej męża i ich przyjacielem więc skończ wreszcie zaglądać ludziom do łóżek.

Ale ja to bym miał głęboko w dupie gdyby nie fakt, że ludzie twojego pokroju normalizują takie zachowania. Tylko o to mi chodzi, dlatego przytoczyłem przykład z twoją żoną.

jak wspomniałem zostałbyś pobity przez kobietę więc zamknij już mordę na ten temat i zrozum że ludzie są różni

Ale co mnie to obchodzi,
Wykaż mi że jestem prawicowcem i że powielałem taką narrację to pogadamy


@Kaktus80: Mam ci wykazac, że napisałeś ten wpis? Czy ty jesteś poważny? xD
Powielasz jakieś brednie z fińskiego tabloidu bez zastanowienia, doprawiając to jakimś pseudonaukowym sosem, byle uderzać w Finlandie jak Putin przykazał xD
@Kaktus80 oddzielmy życie prywatne od publicznego to raz, a drugie - to co zrobiła to można co najwyżej traktować w ramach skandalu obyczajowego. Afera równie wielką jak nic nieznaczące ośmiorniczki.

Polska mentalność - kradnij, gwałc, zabijaj, byleby nikt tego nie widział i abyś był w niedzielę na mszy.

Aha, premier ma zastępstwo.
@aegispolis:

Nie, masz wykazać że jestem prawicowcem tak jak mi zarzuciłeś przy okazji wkładając w usta jakieś słowa o narracji o wymyślonym bólu dupy, chyba że miałeś halucynacje z niedożywienia to zawsze możesz przeprosić i się przyznać do błędu.

@loczyn:

Mi by bylo wstyd takie rzeczy pisac


To zanim zaczniesz pisać naucz się czytać, wyżej już kilka razy napisałem że polski rząd powinien się poddać do dymisji z czego raz
Dymisja jej oznaczałaby zrobienie gały rosjanom, więc absolutnie nie do przyjęcia, to by oznaczało uleganie szantażu a widać że ona się nie dała mimo że może wiedziała że są na nia materiały. W obliczu wojny z Rosją są poważniejsze sprawy niż imprezka tym bardziej że wyciągnie wnioski na przyszłość. Zresztą jaki to ma wpływ na obywateli taki jak pudelek chyba, jak dla mnie to może i się ruchac z 10 murzynami jeśli
@Deska_o0: Pytałeś o źródło że obowiązki premiera pełni się cały czas więc ci je podałem. To wynika zarówno z treści przysięgi składanej podczas obejmowania urzędu jak i z ustaw regulujących zakres kompetencji i obowiązków premiera, w momencie kiedy premier (z powodu urlopu, choroby itd) nie jest w stanie pełnić swoich obowiązków musi wyznaczyć osobę decyzyjną na swoje zastępstwo. To jest procedura i standard w każdym cywilizowanym kraju