Wpis z mikrobloga

Mężczyzna z nagrania to nie mąż premier Finlandii Sanny Marin tylko znany piosenkarz (poniżej jego oświadczenie - pic rel), dodatkowo wrzucam fragmenty artykułu z WP:

fińskie media zwracają uwagę, że na nagraniu słychać jak imprezowicze krzyczą "jauhojengi". Jest to słowo odnoszące się do osób "zażywających proszek", czyli amfetaminę lub kokainę.

Ci, którzy słyszeli "proszek", odnajdowali też "to coś" na stole uwiecznionym na klipie. Dziennik "Iltalehti", aby rozwiać wątpliwości, zamówił spektrogram. Z profesjonalnej analizy dźwięku, jak podano, na 100 proc. wynika, że chodzi o "proszek", a nie o a-----l.


Ponadto premier twierdzi że "Nie pamiętam, aby ktoś całował mnie po szyi" mimo że na nagraniu ewidentnie to widać (parę osób już wrzucało screeny więc nie będę tego powtarzał)

Impreza rzekomo była na początku sierpnia, n-------i po takim czasie (zwłaszcza przy sporadycznym a nie regularnym użytkowaniu) są niewykrywalne, chyba że z analizy włosów.

I na koniec słowo ode mnie - z punktu widzenia Polski akcesja Finlandii do NATO jest jak najbardziej w naszym interesie, natomiast idiotyczne próby tłumaczenia zachowania premier to najzwyczajniej w świecie żenada. Politycy przynajmniej w teorii powinni być elitą narodu i jego reprezentacją na arenie międzynarodowej, takie zachowanie to zwyczajna kompromitacja stanowiska, brak profesjonalizmu zawodowego, głupota i nieumiejętność przewidywania konsekwencji i (choć jak widać nie wszystkim to przeszkadza) degeneracja moralna. Nie wiem na ile jej rządy były korzystne dla Finów - natomiast skoro same media ją grillują a finowie wyśmiewają lub są oburzeni to podejrzewam że im też się to nie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdyby w Polsce działa się podobna sytuacja to niezależnie kto by rządził i czy byłby zgodny z moimi poglądami - oczekiwałbym dymisji takiego polityka.
#finlandia #sannamarin #bojowkasannymarin #polityka #logikarozowychpaskow
Kaktus80 - Mężczyzna z nagrania to nie mąż premier Finlandii Sanny Marin tylko znany ...

źródło: comment_1660979333DvLzjcXmkwj9l1CpYb9rVA.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaktus80: i zgodnie z tym co cały czas wklejasz przy braku podania też są wskazane kolejne osoby, ty rozumiesz co wklejasz?
Żyjesz w kraju gdzie przez premiera jesteśmy wykluczeni z unijnych funduszy oraz straciliśmy fundusze Skandynawskie ale ból d--y bo baba poszła na domówkę,fajna hierarchia wartości xD
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Widzę zostałeś zaorany i kończą się argumenty XD. Zaznaczę ci jeszcze raz bo widzę że nie umiesz czytać ze zrozumieniem:

W przypadku niemożności wystąpienia Prezesa Rady Ministrów, jego obowiązki wykonuje minister powołany na wicepremiera, a w przypadku niemożliwości również przez starszego ministra.

Według doniesień nadawcy publicznego Yle, w sobotę 6 sierpnia Marin nie miała wyznaczonego zastępcy. Do końca urlopu takim był minister obrony Antti Kaikkonen.

W weekend 6-7 sierpnia
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

Żyjesz w kraju gdzie przez premiera jesteśmy wykluczeni z unijnych funduszy oraz straciliśmy fundusze Skandynawskie


To nie ma nic do tematu dyskusji. Znowu
  • Odpowiedz
@loczyn: Ja się w sumie nie spodziewałem nawet takiej gównoburzy ale niektórzy tu chyba nie wiedzą co to znaczy powaga urzędu


@Kaktus80: Powaga urzędu i d----------z sie do Finlandii a wpisow o Polsce ile masz? Bo nie widzialem
  • Odpowiedz
Mam ci to jeszcze rozrysować czy już rozumiesz?


@Kaktus80: przeczytaj co wkleiłes po prostu na takie okazje też jest przewidziana procedura i wyznaczone osóby xD

zostałeś zaorany


@Kaktus80: i już wiesz że kuc
  • Odpowiedz
@loczyn: Wpisów o Polsce raczej niewiele, ale możesz sobie przejrzeć moją listę plusów do 2016 bo cały czas plusowałem osoby jadące po PiSie, komentowałem o ile dobrze pamiętam również parę razy krytycznie, zresztą nawet w tym wpisie.

przeczytaj co wkleiłes po prostu na takie okazje też jest przewidziana procedura i wyznaczone osób na taki przypadek

@Deska_o0:
No i ta procedura nie została dopełniona,
Kaktus80 - @loczyn: Wpisów o Polsce raczej niewiele, ale możesz sobie przejrzeć moją ...

źródło: comment_1660996713iZPqtVY496DEOXmgHEZgxA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur Nie rozumiesz, że chodzi o sprawy obyczajowe a nie ukrywanie kasy czy dziwne zabiegi księgowe. Co by się działo gdyby na podobnej imprezie Morawieckiego po szyi całowała na przykład Doda a jego żona została w domu z dziećmi - to byłaby afera a nie ziemia po taniości od kościoła.
W Polsce mieliśmy za rządów PiSu dzie podobne akcje. Marszałek Kuchciński podobno nagrany w Rzeszowie z nieletnimi Ukrainkami - stosunkowo szybko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaktus80: Chicialbym, żeby w Polsce były takie afery. Natomiast u nas : zniszczenie gospodarki, zniszczenie demokracji, zniszczenie sądownictwa, katastrofy ekologiczne,podział społeczeństwa.
  • Odpowiedz