Wpis z mikrobloga

@Mete: Łyżeczkowanie jest drobnym zabiegiem dermatologicznym, polegającym na mechanicznym usunięciu zmian skórnych za pomocą sterylnego narzędzia chirurgicznego zwanego „łyżeczką”. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym dzięki czemu jest całkowicie bezbolesny.
  • Odpowiedz
@Mete sam sobie odpowiedziałeś, że końska mucha. A konkretniej to giez. Jak ma się uczulenie, to opuchlizna po ukąszeniu tego gówna może schodzić nawet miesiąc. Polecam pić wapno natychmiast po ugryzieniu następnym razem, 2x dziennie
  • Odpowiedz
Wyglada jak ukąszenie jakiegoś większego pająka, brązowe pustelniki ze Stanow potrafią doprowadzić do martwicy tkanki. U nas tez chyba katnik potrafi tak #!$%@?ć. Wal od razu do lekarza bo to brązowe to tez martwica.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Mete: przeraża mnie bezmyślność ludzi. Typowi od tygodnia puchnie noga. Zamiast iść od razu do lekarza albo jechać teraz na sor to się pyta o radę na portalu gdzie obrażają papieża . Czujecie absurd tej sytuacji ? Monty python mógłby się wiele tutaj nauczyć xD
  • Odpowiedz
@Mete: @Glikol_Propylenowy: Na sor go wyśmieją, miałem taką akcję 3 razy, z czego dwa razy ugryzło mnie to w kostkę przez co po dwóch dniach nie mogłem chodzić. Co śmieszne byłem z tym w Polsce i w Niemczech, oba szpitale zareagowały tak samo czyli "daj pan spokój". Noga puchla mi do tego stopnia, że mialem problem z wsadzeniem stopy do buta, rumień bardzo podobny do tego na zdjęciu,
  • Odpowiedz