Wpis z mikrobloga

@Mete miałem dokładnie tak samo ostatnio tylko na kolanie, smaruj maścią, jakiś Tribiotyk albo Polibiotyk bez recepty z apteki i zniknie samo po tygodniu
  • Odpowiedz
@Mete: Prawdopodobnie coś z meszkowatych. Sporo razy mnie dziabały. Przygotuj się, że z 48 h będziesz miał opuchniętą kostkę. Rumień utrzyma się dłużej, ale będzie malał. Odkażaj sobie miejsce ugryzienia. Lekarz pewnie zarzuci antybiotyk.
  • Odpowiedz
@Mete: moim zdaniem to scurvysynux maximus. Po 9 dniach od ugryzienia występują problemy z erekcją. Po 12 usycha noga, która jeśli nie będzie amputowana doprowadzi do śmierci użytkownika w ciągu 24 h, ale przynajmniej umrzesz szczęśliwy, bo będziesz miał halucynacje i szczęśliwe flashbacki.
  • Odpowiedz
Lubię te mirkowe wpisy z prośbami o porady lekarskie. Z jednej strony OP-y, które konsultują stan swojego zdrowia z anonami na portalu ze śmiesznymi obrazkami, z drugiej strony mirki, które za każdym razem piszą "na sor w podskokach". Potem ludzie narzekają, że długo się czeka na przyjęcie, bo pół poczekalni na sorze to wykopki z czkawką od tygodnia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mete możliwe, że jakiś pająk, często w miejscu ukąszenia pojawia się martwica, ponieważ jad rozkłada tkanki i przez to rany się długo i nieprzyjemnie goją.
  • Odpowiedz
@Mete: O w mordę stary ja mam to samo chodzę po dermatologach już 3 tydzień antybiotyki dwa poszły i dalej mam dokładnie taki sam rumień się zrobił i jakiś syf żółty w srodku
  • Odpowiedz
  • 1
@Mete kiedyś miałem bardzo podobne ugryzienie, kostka spuchnięta i różne kolory, od fioletowego po żółty ale w ogóle nie bolało. Byłem u lekarza i dał jakąś maść uniwersalną na ugryzienia. Po 3-4 tygodniach kostka wróciła do normalnego stanu :P Wydaje mi się że jakiś pająk mnie ugryzł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Glikol_Propylenowy: na sor go nie przyjmą. Wyślą go do nocnej opieki. Miałem atak kolki zolciowej, gosciu ratownik medyczny zresztą, powiedział mi, że jak bym miał zapalenie trzustki to bym tak przed nim nie stał. Kilka dni później trzustka już była podrażniona.
  • Odpowiedz
W tym roku plaga tych końskich much dosłownie w całej Polsce. Komarów nie ma to te się przywlekły #!$%@?
  • Odpowiedz