Wpis z mikrobloga

Weźcie mi wytłumaczcie jedną rzecz, jak to #!$%@? jest w końcu z tym że takie mokebasy robią polkom dzieci i potem uciekają i nie płacą alimentów itp. No dosłownie zrobi swoje, ucieka i żadnej odpowiedzialności. A taki przeciętny Polak wpadnie i już musi bulić jakieś horrendalne alimenty itp?

Wytłumaczcie mi to bo nie rozumiem kompletnie tego XD

ps. ludzi z avatarem pepe - proszę się nie udzielać bo w 90 proc pieprzycie bzdury i nudzicie z blackpillem i innym tym syfem...

#logikaniebieskichpaskow
#p0lka
#zwiazki
#logikarozowychpaskow
SanSebastian666 - Weźcie mi wytłumaczcie jedną rzecz, jak to #!$%@? jest w końcu z ty...

źródło: comment_1660806302qRDIoMdpb7w31WcaxrQQl6.jpg

Pobierz
  • 119
@SanSebastian666:
Po pierwsze, jak złapać i przycisnąć o kasę kogoś, kto w Polsce nazywa się John Brown, a w Mokebelandzie występuje pod wieloma plemiennymi imionami?
Po drugie, jak ściągnąć kasę od kogoś kto mieszka w chatce z gówna?
Po trzecie: Mokebasy robią dzieci na obczyźnie, z dala od swoich, żadne matki i ciotki nie przycisna ich "zajmij się swoim gowniakiem". A sebka owszem, dopadną.
takie mokebasy robią polkom dzieci i potem uciekają i nie płacą alimentów itp.


@SanSebastian666: a jak ich zmusisz do płacenia?
Uciekają najczęściej do innego państwa lub na inny kontynent.
Komornik z Polski ma szukać gościa w Afryce?
@SanSebastian666: Polak ma pracę, pesel, nr dowodu, konto w banku, miejsce zameldowania - z takimi danymi nietrudno go znaleźć i zmusić do egzekwowania zobowiązań. A obcokrajowiec? Nie do namierzenia, nawet jak mieszka dłużej w kraju, to mieszkanie i praca (nomen omen) na czarno, a biedna kobitka zwykle nawet nie pamięta nazwiska delikwenta, coby go jakkolwiek zidentyfikować ;p