Wpis z mikrobloga

Podpuszczony wpisem @hertwing pod znaleziskiem tutaj w ktorym to pisze jakoby rozwalił sobie wątobę pijąc #monster #energetyki postanowiłem zweryfikować takie luźne stwierdzenie i z ciekawosci zbadać swoje parametry wątrobowe i zdrowotne ponieważ w odróżnieniu od OPa piję monsterki znacznie dłużej (nie rok a systematycznie sopozywaam jje od ok 4 lat - przynajmniej jedna puszke dziennie czyli <2000 puszek łącznie w tym okresie) czyli wg opa powinienem juz praktycznie nie żyć, zobaczmy..

badaniaa wykonane do tejj pory:

-Morfologia pełna - analizator - krew
-Mocz - badanie ogólne
-Hormon tyreotropowy - TSH
-Glukoza na czczo we krwi żylnej
-Gammaglutamylotranspeptydaza - GGTP
-Fosfataza alkaliczna - ALP
-Aminotransferaza asparaginianowa - AST (GOT)
-Aminotransferaza alaninowa - ALT (GPT)

pozostało usg jamy brzusznej na ktore pojde z ciekawosci bo jjuz nie miałem go pare lat.

Generalnie po analizie wynikow, lekarz stwierdził że jest wszysstko jak najbadziejj ok, wlasna analiza wykazala ze ANI JEDEN z badanych przez lab parametrów nie przekracza widełek i nie wzbudza podejrzeń, że coś może byc nie tak, ciekawskim moge bez problemu udostepnic wyniki

AST ktore u opa wynosilo 104 (norma <38) mam na poziomie 18
ALT ktore u opa wynosilo 170 (norma <41) mam na poziomie 15

sorry ziomeczku ale wyglada naa to ze albo robisz sobie zarzutki albo massz po prostu jakis inny problem ze zdrowiem.
prosze mi tu wiecej nie straszyc ludzi oraz nie szkalowac monsterka. twoje #zdrowie

#ciekawostki #medycyna #gruparatowaniapoziomu #narkotykizawszespoko
Pobierz
źródło: comment_16607523435EAbVkGA5Pis99PpKbA1bP.jpg
  • 11
@rosso_corsa: problem polega na tym, że często osoby walące mocno energole mają tragiczny tryb życia i paskudną dietę. Wtedy picie energetyków to tylko wisienka na torcie.
U mnie np. największym problemem jest pewnie cukier, bo napoje zero mi strasznie "gorzko" smakują.

Btw. które monstery zero polecasz? ten zielony kwaśny na zdjęciu jaki smak?
@marv0oo ja lubię fioletowego (chyba winogronowy), złoty ananasowy i czerwony arbuzowy. Polecam również Reigny jakbyś kiedyś chciał spróbować to są w żabce
Jak ktoś #!$%@? dzień w dzień na przemian pizze z kebabem, do tego siedzący tryb życia, a jedyne co miał wspólnego ze sportem to wf w szkole, z którego był zwolniony to niech się nie dziwi że ma problemy ze zdrowiem. W takim wypadku energetyki tylko dopełniają czarę goryczy i oczywiste jest, że to im się w tym wypadku dostaje. Tylko że każdy normalny ma w to wyjebongo( ͡° ͜ʖ