Wpis z mikrobloga

Naszla mnie rozkmina...
Niebieski ma dobre możliwości rozwoju zawodowego, takie zeby w przyszlosci blizszej i dalszej zarabiac całkiem spoko hajs. Ja takich możliwości nie mam. Pracuję za średnią kasę, chciałabym coś zmienić, ale nie mam pojecia co chcę w życiu robić bo siedziec za biurkiem 8h albo #!$%@? fizycznie 8h mi się nie usmiecha.
Anyway, większość obowiązków domowych spadło na mnie, zeby miał czas na naukę i pracę na spokojnie. Dodatkowo, jak się czymś dołuje to mu punktuję wszystko co mu sie udalo np. Na przestrzeni roku.
I teraz nachodzi mnie pytanie... Co jak ja go teraz wspieram, robie obiadki, sratki, a on za jakiś czas jak zacznie zarabiać porządny hajs, rzuci mnie dla jakiejs mlodszej, ladniejszej, szczuplejszej lambadziary?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #kiciochpyta #wysryw
  • 143
  • Odpowiedz
Co jak ja go teraz wspieram, robie obiadki, sratki, a on za jakiś czas jak zacznie zarabiać porządny hajs, rzuci mnie dla jakiejs mlodszej, ladniejszej, szczuplejszej lambadziary?


@Kanarynka: Zostanie ci już tylko ktoś spod tagu przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kanarynka No to może warto się nad tym zastanowić? Chyba że nie chcesz rozwoju i nie chcesz zarabiać więcej. Tak czy siak zdradzić może Cię każdy zawsze i wszędzie i nie masz na to wpływu. Za to wypływ masz na to jak Ty sobie z tym poradzisz i z czym zostaniesz.
  • Odpowiedz
@Kanarynka: Jsk niebieski traktuje ciebie? Jesteś z tego zadowolona?

Czy niebieski wspiera ciebie? Jak on podchodxi do ewentualnej możliwości twojego rozwoju?
  • Odpowiedz
@fiir: jak ja bombelkow nie chce ¯\(ツ)_/¯

@Pralko-suszarka: nie bardzo, bo przegrywy szukaja mlodej, szczupkej dziewicy ¯\
(ツ)_/¯

@MalaHelenka: caly czas od kilku lat sie zastanawiam co chcę robic, czego sie uczyc itd xD

@MMARS: a no wspoera, dobrze traktujemy siebie nawzajem. Ale kto wie co bedzie jak sie zestarzeję a on wzbogaci ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kanarynka: ty lepiej powiedz jakie pieniadze. Bo jak nie jakies prawdziwe to srsly jakis piwniczak 20k to nie jest super material zeby mogl sobie zdradzac jezeli nie byl alwaro wczesniej :P
  • Odpowiedz
@fiir: skad mam wiedziec ile bedzie zarabial za x lat?
Mi wystarczy swiadomosc, ze byc moze bedzie go stac na mieszkanie, wakacje kilka razy w roku, a ja bede zarabiac jakis % tego co on
  • Odpowiedz
@Kanarynka:
Przeczytaj historie Connora McGregora i jego partnerki Dee Devlin. Jak go wspierała żeby mógł trenować. Connor jest bardzo dobrym o zawodnikiem UFC bo miał wole walki i wsparcie partnerki. Nie zostawił jej gdy się wybił.
Przeczytaj historie Erica Barone znanego jako ConcernedApe (twórca Stardew Valley) i jego partnerki Amber Hageman. Według tego co mówił sam Barone ona pracowała na dwa etaty żeby ich utrzymać bo wierzyła w to że jego
  • Odpowiedz
nie mam pojecia co chcę w życiu robić bo siedziec za biurkiem 8h albo #!$%@? fizycznie 8h mi się nie usmiecha.


@Kanarynka: musisz zacisnąć zęby i zaakceptować, że większość tak właśnie pracuje

Jak ktoś jest w stanie utrzymać się z czegoś bardziej nietypowego to nie ma problemu typu "nie wiem co robić", co najwyżej "nie wiem jak to spieniężyć, ale pracuje nad tym"

Nie chce po Tobie jechać, po prostu taka
  • Odpowiedz
@Kanarynka: będąc w związku ZAWSZE jest ryzyko że druga osoba z dupy odejdzie. Po prostu to co dla niego robisz to robisz to przecież bo go lubisz i chcesz dla niego dobrze, a nie że tak trzeba bo jest się w związku i to wysiłek.
  • Odpowiedz
@Kanarynka: zdradzić i oszukać może każdy zawsze i wszędzie niezależnie od okoliczności, urody i charakteru partnera. I dlatego lepiej w życiu zadbać też zawczasu o siebie. Wspieranie partnera jest super i podział, w którym to ty więcej robisz w domu w sytuacji, gdy on ma w niedalekiej przyszłości dobre perspektywy zawodowe jest zrozumiały. Jednak na twoim miejscu dążyłabym do tego, by mimo wszystko robić też coś w celu własnego rozwoju zawodowego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kanarynka woo baba płacze że nie zarabia dobrze i że gotuje obiad. To weź zarabiaj od niego więcej i tyle a nie nie wiesz co robić. Myślisz że jak jesteś kobietą to wytłumaczysz się tym że nie wiesz co chcesz robić? ZNAJDZ SOBIE BECIAKA i nie zawracaj głowy aktualnemu chlopowi
  • Odpowiedz
  • 0
@jatylkozapytac fajny poziom. Rozkładanie nóg za utrzanie. Do szkoły albo do pracy która da ci możliwość rozwoju. Babska logika... Mam tzipe to mnie się należy i mogę nic nie robić
  • Odpowiedz
@Kanarynka i w czym problem? Jeśli taki podział ról wam odpowiada to macie szczęście i w przeciwieństwie do piszących tu frustratów mających manię gonienia króliczka - mniejsze szanse rozpadu pożycia. Po sformalizowaniu związku zabezpieczać Cię będzie prawo - będziesz mogła w przyszłości udowodnić przed sądem, że wspierałaś tak i siak, dbałaś o to i sramto i w razie W - dostaniesz alimenty. Tylko to musi się stać z jego winy, a Ty
  • Odpowiedz