Wpis z mikrobloga

Naszla mnie rozkmina...
Niebieski ma dobre możliwości rozwoju zawodowego, takie zeby w przyszlosci blizszej i dalszej zarabiac całkiem spoko hajs. Ja takich możliwości nie mam. Pracuję za średnią kasę, chciałabym coś zmienić, ale nie mam pojecia co chcę w życiu robić bo siedziec za biurkiem 8h albo #!$%@? fizycznie 8h mi się nie usmiecha.
Anyway, większość obowiązków domowych spadło na mnie, zeby miał czas na naukę i pracę na spokojnie. Dodatkowo, jak się czymś dołuje to mu punktuję wszystko co mu sie udalo np. Na przestrzeni roku.
I teraz nachodzi mnie pytanie... Co jak ja go teraz wspieram, robie obiadki, sratki, a on za jakiś czas jak zacznie zarabiać porządny hajs, rzuci mnie dla jakiejs mlodszej, ladniejszej, szczuplejszej lambadziary?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #kiciochpyta #wysryw
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kanarynka: Zależy od człowieka z którym jesteś. Jeśli jest spoko i nie będziesz mu zatruwać życia to nie będzie myślał o zmianie. To mało kiedy jest wina jednostronna.
Ja mam podobny układ- różowa zarabia mało, ja więcej. Ona jeszcze jest z tych co trudno im się ugryźć w język. Jakoś jesteśmy razem, choć łatwo nie jest.
  • Odpowiedz
@Kanarynka: jeśli trenujesz i jesteś gruba to zwiększ intensywność i jedź mniej, a przede wszystkim odstaw alkohol nawet jeśli to lampeczka do obiadu czy jedno prosseco na weekend im dalej w las tym gorszy metabolizm a młode lambadziary tylko na to czekaja
  • Odpowiedz