Wpis z mikrobloga

@kuroszczur:

Władze nie potrafią ogarnąć syfu w rzekach, a ludzie dalej liczą na to, że jakimś cudem wpłyną na dzietność XD.

Tylko idiota myślał, że im chodzi o dzietność, program od początku miał kupić głosy dzieciatej patologii, nikt o zdrowych zmysłach chyba nie zakładał, że ktoś zrobi sobie dzieci po to żeby dostać 500zł ¯\_(ツ)_/¯
@UnderThePressure: Wydaje mi się ze największym sukces to jest na rynku mieszkaniowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W koncu dobrze wiedzieć ze jak rodzice będą mieli problem z tym ze córka ma dziecko, to w razie czego nigdzie nie może uciec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko idiota myślał, że im chodzi o dzietność, program od początku miał kupić głosy dzieciatej patologii, nikt o zdrowych zmysłach chyba nie zakładał, że ktoś zrobi sobie dzieci po to żeby dostać 500zł ¯_(ツ)_/¯


@Zgrywajac_twardziela: ja myślę, że mogło im chodzić o dzietność. Trudno mi uwierzyć, żeby miernoty z pisu miały jakieś super wyrachowanie strategie. Po prostu na chłopski rozum powinno to działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Antybristler:

ja myślę, że mogło im chodzić o dzietność. Trudno mi uwierzyć, żeby miernoty z pisu miały jakieś super wyrachowanie strategie. Po prostu na chłopski rozum powinno to działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie doceniasz wroga, podstawowy błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°) PIS niczego głupio nie robi, wszystko co oni robią dla nich jest dobre, i na tym zyskują, a że rujnują przy