Wpis z mikrobloga

Ehh, prokrastynacja moja okrutna... zbiera ktoś z was karty w przeglądarce na później i potem nie ma czasu do nich wrócić ?

W tej chwili w firefox na 3 kompach mam otwarte 2300+3100+1200 kart.
Nie liczę już kart z sesji które są zachowane wcześniej i zamienione tymi teraz otwartymi.
Część przydatna, ciekawa, coś do pracy, rozwoju osob, pewnie z połowa tego wykop - zostawione doczytać z komentarzami na później.. i ostatecznie nigdy nie mam czasu do tego wrócić a cały czas dochodzą nowe, jednocześnie szkoda mi wyłączyć bez sprawdzenia, przy 5000 kart i czytanie 30-60 s na każdą to minium 40 godzin :|

#motywacja #psychologia #prokrastynacja #rozwojosobisty #praca #produktywnosc
  • 8
@morik mój kolega ma podobnie, mówił że to ma związek z zdiagnozowanym u niego ADHD, poczytaj o tym, i zobacz czy opis do Ciebie pasuje, jak tak to warto byś poszedł na diagnozę.
@morik: matko święta, jak Tobie w ogóle system sprawnie chodzi przy tylu zakładkach? I tak przecież się w nich nie odnajdziesz. Tak jak napisała @NoMoreTearsJustSmile to raczej nerwica natręctw.

Ja zrobiłem sobie w ulubionych podkatalogi i do nich wrzucam rzeczy "na później". Są też wtyczki do czegoś takiego. Obecnie mam w firefoxie 12 zakładek otwarte i już czuję, że muszę część zamknąć ;)
linki do folderu zajmą jeszcze wiecej czasu i mniej praktyczne wg mnie


@morik: opera umożliwia drag&drop linków, oprócz tego tej przeglądarki nigdy nie mam otwartej na pełnym ekranie.